ProSadGuru.com

Parrot, nevaren sovražnik rastlin

Video: Rastline pod mikroskopom 03. elektrarni

Parrot, nevaren sovražnik rastlinPrvi papiga pojavil v moji hiši pred 22 leti. Tam je bilo veliko majhnih lončkih razveljavilo in razpršene zemljo izkopali in razpršene žarnice! Parrot - nevarno "sovražnik" rastline, če mu je volja, lahko en dan uničiti vse rože. Seveda, lahko neprestano papiga v kletki, temveč popolna omejitev svobode ne bo šel v korist ptic. Zdaj imam papiga-lovebird - ženski Asya. Ima zelo močan kljun - en ugriz odgriznejo gumb na daljinskem upravljalniku, da bi morala odgriznejo vejico, list! V bistvu, da biva v kuhinji, tako da je mesto zelišča in Chlorophytum - Asya ne kaže veliko zanimanje za njih.

Ampak stari hibiskus, ki že deset let ni razcvetela, ji je, tako rekoč, "na milost in nemilost" - je moral žrtvovati en obrat za shranjevanje drugih. Ta hibiskus je njena najljubša habitat, je tam

Video: Prijateljstvo parrot in mačka. smešne živali

spanja, izostri svoj kljun in kogotochki soda.

In drugič, enako Hibiscus imam v drugi sobi. Pod mojim nadzorom, je včasih hodi po njej, ko sem zaliti rože. Ko zalivanje Asya vedno sedi na moji rami, ki kaže zanimanje za pot.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com