ProSadGuru.com

Razmnoževanje philodendron

razmnoževanje philodendronRazmnoženi philodendron vzmet, tudi pred presaditvijo apical potaknjenci, steblo segmentov, listi, z ali brez nje. Jaz sem jih navijali v vodi ali šotni mah. Muhast vrste philodendron bolje veže na teplichke.

Če peclja trohni v vodi, gnilobe pridelka in menjavo vode potresemo rezino ali oglja v prahu in premike v mokri šotni pecljem. Stem brez rezanja sveženj listov v mokrem mahu in čaka na toplem brez prepiha. Korenine krmilom rezanja ne more dati sploh. Toda po nekaj časa ledvice zbudi na njej (ponavadi eno). Ko runaway zrastejo do 5-6 cm, ga narežemo in ukoreninijo, in zbudi v drugem ledvic penechki.

barva sonca. To prihrani philodendron okrasni le v dobri luči, vendar ne neposredno sončno svetlobo. Tako kot druge rastline iz tropskih ljubi toploto in visoka vlažnost. Poletje gnojiti vsaka 2 tedna gnojilo za rastline s pisanimi listi. V zimskem času, sem poskušal storiti brez gnojenje.

Philodendron hitro raste. Potaknjenci okorenyayutsya lahko v vodi. ker Ta trta ima zračne korenine, zagotoviti takojšnjo podporo mah cev, za katere se oklepa obrata. Poletje z brizganjem listov in se prepričajte, da mokro vlakna na podporo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com