ProSadGuru.com

Življenje Cumbria

Danes sem nenačrtovano prost dan, zato sem se odločil, da govoriti o svoji Cumbria, še posebej, ker so vsi zelo prijazni vzcvetelo. Najprej Cumbria sem se pojavili pred približno tremi leti, tokrat imamo in suho in gnilobe: imeli nekatere vidike varstva treba popraviti. Bom poskusil, da vam povem o najpomembnejših uporabo s poročilom fotografijo.

Moj Burrageara, ki smo skozi ogenj in vodo.

Vse Cumbria toplotno ljubeč rastlin, vendar ni intenziven prenos toplote. Poleti sem poskusil, da jih odstranite iz okensko polico zaveso, pozimi bližje luči. V ekstremnem mrazu, še posebej v zadnjem času zalivati ​​rastline ponoči zloži v zadnji sobi, okna, čeprav je iz plastike, vendar je včasih rahlo zamrzne korenine. Z brizganjem ni zahtevna, ampak v ogrevalni sezoni, je to potrebno. In takšni incidenti zgodijo. Posuši konico prekinil, je cut zdravljenje zelenkoj. Razumete, da je, ko je veliko barv za vse, ne samo slediti.

Sem zaliti s potapljanjem v bazenu s toplo vodo za 20 minut, poleti, pozimi 5-10. Včasih, ko želite hitro pour vse orhi, vendar zelo malo časa, da odstranite vse v kup pod prho in zaliti s spremenljivo toplo in hladno vodo. Lahko rečem, da je izmenični tuš zelo dobra preprečevanje klopi, in tudi mi je veliko pomagala v boju proti mealybugs. Konec koncev pustimo, da se ohladi za približno dve uri v kopalnici, potem pa sem se postaviti v krajih, odstranite vso odvečno vlago iz sinusov tkiva. Podlaga med waterings mora biti dobro posušijo, ne samo od zgoraj, ampak tudi globoko v sebi - to je glavno pravilo za gojenje Cumbrio. Ni potrebe, da se zanašajo na katere koli posebne kolichestvoo dni je individualno za vsako orhi. V dobrem zdravstvenem primer, nekdo, ki obvlada vse korenine, da se bo zgodilo veliko hitreje, kot je novo transplantiranih zadohlika. Za začetnike je zelo primeren za uporabo pregledna lonce in se osredotočiti na kondenzacije na stenah, če je ni, potem lahko Orkhu treba zaliti. Z neprosojno posodi malo bolj zapletena. Vlaženje substrat se lahko določi glede na maso pot - pot postane lechge po sušenju. In zvok, ko stisnite malo lonec, suha skorja je svež, mokra skoraj tiho.

Tukaj so lahko posneti rojstno cvet.

Presajenih vedno šele po nakupu, ki čaka na koncu cvetenja. Bil sem tako miren, in vse, ker v zadnjem času primeschivayut zemlja kosov cvetlični gobo, in še huje na dnu je nekdo šotni mah je zelo impresivno velikost, ki je pod pokrov lubja posuši zelo dooolgo. In če čas ne odstrani je Orha sčasoma gnilobe. Pot morali vzeti majhen (ni vredno vzeti s pričakovanjem za rast), tako da bi bil koren je dobro postavljen na dno in stene morajo narediti luknjo, več bolje. Orchid korenine morajo dihati! To drugo pravilo! Kdo drug prilagaja, in uporabljam vroč žebelj. Na dno in pojdite v središče velikih kosov lubja, na straneh in zaspal na vrhu manjše frakcije, za preprečevanje obvoda imam oglje gnilobe. Ko je tam na strani mah, zatočišče s pomočjo površine, še posebej v poletnih mesecih dobra zemlja ne posuši tako hitro in debele korenine rastejo in zhirnenkie.




Redno Blooming moje Cumbrio, še bolj pravilno reči, redno dvakrat letno. Posebni pogoji ne ustvarjajo, dumuyu je temperaturna razlika, ki je na okensko polico, da so zadovoljni. Tisti, ki nočejo, da zacveti Cumbria priporočiti početje majhne sušo, do svetlo gubanje bulbochek. Gnojilo redko, le v kopičenje novih poganjkov. To je predvsem podjetje gnojilo Bona Forte, kot je dvakrat kopanje ni dovolj časa (Vsakdo ve, da voda gnojilo potrebuje le mokrih tal?), Potem pa prilagojena foliarno hranjenje - lista šibko raztopino.

Še vedno skoraj zamudil, pogosto v kupljenih rastlin najdemo problematično pušča naslednji znak.

- črne pike, kot na sliki s konico sušenjem. Če ne najde, potem pa posebno nevarnost ne predstavljajo.

Video: Orchid Cumbria ostal brez korenin. Kakšne možnosti za razvoj. Načelo rast Cumbria

- in zdaj je to narava

Video: Nov !!! Cumbria, in njegova presaditev

Vse to je posledica nepravilne namakanja, natančneje zaliv in ime te glivične okužbe. Kaj morate storiti v tem primeru: najprej Orkhu ločiti od ostalega. Malo si nikoli ne veš. Drugič, odrezati okužene področja za zdravega tkiva in razkuževanje mesto reza .. tretjega, spray obrat, za vsak slučaj sem shed nobene fungicid tal. Vedno sem dobil okoli nepogrešljivo orodje fitosporin, v tekočem ali v suhem stanju. Rešitev je bila v skladu z navodili.

In nazadnje, da je vse zdelo tako strašno drugo Cumbria, čeprav ne popolnoma raztopi.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com