ProSadGuru.com

Moj Cycas, raste z udarci

Kot sem napisal in mi je že prej povedal, predvsem pa mi je všeč rastlin, ki spominja na palmo. In zdaj vem, kako sem prišel domov moj dragi med lončnicami, ki ne samo me osrečili s svojimi pogledi, ampak preprosto čudovita okrasite moja soba.

Video: Moja nova cvet Cycas!

Zrem v cvetličarne v uporabniškem Cycas Jaz sem zelo, zelo dolgo časa. Ampak, žal, so bile cene tudi na manjše predmete preveč grizenje in kupiti to lepoto, sem vedno odloži na boljše čase. Ampak kot pravijo v znani pregovor, kdor želi bodo vedno našli, in sem res našel svoj Cycas.

Našla sem ga na hodniku, kjer je naš sosed dal rože, od katerih je ona odločila, da se znebite. Ona jih je dal za izbor sosedov, ki so to storili, načeloma. Samo tukaj v enem loncu je bilo knobble, vse to se zdi, da so ugotovili, da mrtvi cvet, Toda vedel sem, da to ni nič več kot shishechka Cycas da s pravilno nego, ne more prinesti le v božanski obliki, temveč tudi lepa rastlina raste.

Video: ZHITTYA Sered kvіtіv Cycas

Vzel sem same udarec. Takoj je začel iskati po internetu v iskanju informacij o pravilno nego. Trgovina cvet je pridobil ustrezno podlago in dal bule v zemljo na najsvetlejši mesto v prostoru, kot je Cycas še posebej v času nastajanja novih listov je zelo rad njo, in pomanjkanje njegova ne samo raste slabo, vendar napačen start, da nastane.

Na samem začetku svoje rasti shishechka izgledala na prvi fotografiji, potem ko so listi začeli raste dovolj hitro, in ko le majhno količino časa mojega Cycas Sem dosegel velikost obeh tretji fotografiji.




Ko sem videl njegovo Meteorski vzpon, sem spoznal, da je potrebno veliko prostora, in da kmalu njegov stari kraj, je samo preprosto ne ustreza. Potem je bilo pod cvet premikanjem pohištva so razporejeni v prostoru. Premakni vse, kaj bi in je bila lepa in cvet postavi. Cvet na novi lokaciji bo dobro prilegajo, vendar je bila lahka in nabirali manj Cycas zakapriznichal.

Nato je Cycas zgradili nekaj stojalo, ki dviguje obrat in omogočajo sončni žarki padajo naravnost na cvet. Potem Cycas in začel gledati in rastejo v polni veljavi. Sedaj izgleda.

Toda za tiste, ki hočejo, da bi dobili te rastline, ali pa šele začenja, da raste, bom dal nasvet Cycas njegov izpostavljajte na neposredno sončno svetlobo in da je, ko se bo zadovoljiti svojo rast in bujno lepo zelenja.

gledati tudi video o tem, kako rastejo Cycas doma.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com