ProSadGuru.com

Semena Polygonum Baljuvon koga? Določeno število

Razpravljanje pred kratkim tukaj, v našem klubu, dostojanstvo alpinista, ki jih dotaknila njegovega semena.

Semena Polygonum Baljuvon


In sem, odkrito povedano, nikoli niso pozorni. To je bilo potrebno, da popravi napako. V študiji podrasti alpinista, so semena ugotovljeno, vendar iz neznanega razloga, v zelo majhnih količinah! Z velikimi težavami, v približno 40 minutah mi je uspelo, da bi našli 20 kosov dobrih semen. Veliko polj je bila prazna, nevyzrevshie. Verjamem, da je na strehi lope semenskih mešičkov veliko več, ker je alpinist je osvetljena s soncem cel dan. Vzpon na strehi ni, da je stara skrilavca bi lahko prekinil pod mojo težo. Zbrani semena odločila deliti s prijatelji, sami, če bo potrebno, bom rastline potaknjenci toliko, kot je potrebno. Sadika z MCS je težko poslati, da ni jasno, v kakšnem stanju bo rastlina doseže cilj, in nič se bo zgodilo s semeni) Vendar pa nekateri uporabniki interneta močno trdijo, da semena dresnik ne razmnožujejo, ampak jaz ne verjamem. Če je seme - to pomeni množi. Kdo želi, da bi poskušali rastejo iz semen je planinec - pisanje, pošiljanje e-pošte!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com