ProSadGuru.com

Miniature Sinning: razmnoževanje

Video: Sinningia leucotricha

Greši Ozark Pink SunrisePogosto se zgodi, da pri delu z Grešenje, zalivanje in košnja rozete listov na tankih stebel samo odlomljen iz gomolja. Kako naprej?

Video: Miniaturni Pohištvo (1959)

Nič ni narobe s tem, kot del podzemlja in z namenom ponovne rasti v primeru povišanega smrti obstaja. Kot pravilo, po 1-2 tednih od tal kažejo nove rastnimi. Potem boste morali, da deluje na enak način kot po obdobju počitka.



Kaj storiti z so vtičnica odlomljen?


Najbolje je, da očistite notranje sod dno, tako da 4-6 močne liste, in dal to mlado rozeto na ukoreninjenje v vseh razpoložljivih zmogljivosti vlage zraka in podlage. Tradicionalno velja za najboljše za ukoreninjenje šotni mah, ampak, da bi bilo res pokazala vse svoje koristne lastnosti, mora mah biti živ. V toplejših majhno količino mahu se lahko zbirajo v vlažnih območjih smrekovih gozdov in močvirij. Prečiščena Moss je dobro hraniti v zaprti vrečki v zamrzovalnik hladilnika, in se lahko odtajamo in uporabljati po potrebi - mah obnoviti vse svoje lastnosti.

Za mestne prebivalce bolj dostopne komponente, ki jih je mogoče kupiti v trgovini, kot so perlit, vermikulit ali šota, kompost tablet. Vsi izmed njih so prav tako primerni kot podlage za korenin, vendar pa je treba opozoriti, da je, medtem ko rezanje Grešenje ne zdi korenine, da ostane v teplichke ali tik pod paketa v dobro osvetljenem prostoru brez neposrednega sonca.
Navijali glave ali stranski poganjki najhitrejši in najbolj zanesljiv način za vzrejo mini greši. Skupaj z rastjo v prvih korenin Scion začne oblikovati nov gomolj in običajno v roku 2-3 mesecev, nov obrat pripravljen, da zacveti.

koreninami listi

Navijali listi drug možen način razmnoževanja mini greši, čeprav, žal, ni tako zanesljiva kot je vijolice.

Prvi sorte rezanje miniaturne mi je uspelo priti le tri leta, ko sem videl te rastline na fotografijah, in to je samo list steblo. Seveda sem ga obravnava kot relikvijo, in poskušali postaviti v najboljših pogojih. Za navijali sprejme svetlobe substrat, lonec z listom, določenem v teplichku. Očitno, rezanje počutim dobro, vendar ni bilo niti kateri koli namig rasti. Nekaj ​​mesecev kasneje mi potrpljenje je prišel do konca in sem vzel list iz zemlje. Skoraj celoten obseg pot v čudovite peščene ingver gomolja. To me je pomiril malo in spet sem mu padla v lonec. Ampak to je še šest mesecev, nato pa eno leto, vendar je nova rast še ni pojavil.



Pogosto se zgodi, da se pojavili v Začne se gomolj stanja za rast, vendar v ledvicah in se ne pojavi, in do sedaj še nisem našel način za spodbujanje kalivost gomoljev. Vendar takšno ravnanje ni norma, mnogi listi uspešno kalijo, bodisi pred ali po nastanku mladega vozlički.






Na voljo je podatek, da je bolj zanesljiv, da bi dobili nov obrat lahko posadili, če stanja ne v substratu, in čisto mah, ali če sploh, tako da se kalijo v vodi. Mimogrede, mikro-miniaturni sorte so veliko bolj zanesljiv množijo stanja, vsaj v vseh primerih, ko sem posadila list, potem prej ali slej zraste nova rastlina. Tako je še vedno polje opazovanja in eksperimente, saj je širjenje listnimi potaknjenci je včasih edina možnost, da bi dobili novo ali redko še počasi rastoče sorte.

Drug možen način razmnoževanja sorte mini greši - semena. Morda se zdi čudno, saj vsak, ki se zanima za rastočih vijolice, vedo, da je razmnoževanje semena vijolice ne prenašajo svoje sortne lastnosti. Toda Sinning razmnoževanje semena je mogoče, poleg tega imajo dobro kalitev semen, ki jih self-opraševanje. Boll zori zelo hitro, včasih tudi za 1-2 mesece. Da ne bi izgubili drobnih semen, je zaželeno, da se takoj, ko opazite, da je pecelj začne izsušijo prestregla strok. Ko je škatla seme popolnoma suha, lahko začnete sajenje. Setev bolje paro tleh in v zaprtih posodah. Skrb za sadike je enak kot za koreninami potaknjenci. Prvič, ko sadike potopite po popolnoma razviti 2-3 parov pravih listov. Prvi cvetenja pojavi pri približno enem letu.



Miniaturni in mikro-miniaturni Sinning je ena najmanjših rastlin, ki so danes gojijo v okoljskih pogojih. Bolj zanimivo, da se jih da videti dobro rast in cvetenje hvaležen. To je nepozaben občutek, občutek za odkritelja in raziskovalec. Poskusite sami na ta način, in, verjetno, boste lahko odkrili skrivnostne skrivnosti, ki še vedno predstavljajo mini greši!

Video: METIS DRS A0 DCS - Miniaturni razmnoževanje z zlato skenirani v načinu likovna (luč + 3D)

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com