ProSadGuru.com

Pogosta vprašanja o barvah

azalejeazaleje

vprašanje:

Moram cvet na teraso, kjer je temperatura okoli 8-12 ° C Sem naredil dovolj? Ali prilagoditi? Na kaj temperature zaslon je treba odstraniti z balkona na cvet?

odgovoriti: Minimalna da azalea 5-6 ° C. Torej sedaj, ne pusti za noč na balkonu. Seveda, da pršiti balkona in na splošno pri temperaturi od okoli 8 gr. Ni potrebno, saj je izhlapevanje vlage pod takšnimi pogoji, zelo nizka. Zalivanje le, ko je zgornja plast začne izsuši, imejte v mislih, da če ponoči boste jo pripeljal v hišo, kjer je veliko topleje, bo zemlja izsuši hitreje. In zdaj, ko ste Azalea na balkonu pazi odvečne vlage ...

gardeniagardenia

vprašanje: Od takrat sem predstavila gardenije (pred dvema letoma), nikoli ni razcvetela. Večkrat dobil popke in jih po dampinških cenah.

Guest_Sonata: Gardenia ljubi svetlobo, vendar ne mara zharu- popki nastajajo pri temperaturah pod 18-16 degree- sem se uporabljajo za nalijemo vodo v ponvi (ne glede na namakanje), da pomaga rastlin ne napolnite enkrat ali dvakrat na mesec zalivanje Gardenia kislo vodo (stisnite malo limonin sok z vodo za namakanje) gardenia rad kislo zemljo.

HippeastrumHippeastrum

Faza cvetenja se začne na začetku cvet puščice navzgor venenje brsti. čas cvetenja je v povprečju tri tedne. Dva tedna cvet raste puščicami, 1-2 dni brsti cvet (cvet je lahko vse naenkrat, lahko se izmenjujejo), in približno teden dni, so cvetovi hranijo v razpadu. Trajanje cvetenja je odvisen od temperaturnih pogojev (višja temperatura, hitreje rastočih stebla, bodo brsti cvet, bud hočeš hitreje), od števila poganjkov (ko žarnica cvetje več peclji, lahko čas cvetenja traja do 1,5 mesecev) od prvinsko lastnosti (dvojne sorte shed njihove 1-2 dni prej kot ne frotirja) ...

SchlumbergerDekabrist (Schlumberger)

vprašanje: Kako zakoreninil peclja Decembrists?

Anyang: Take, odtrgali vejica (ne manj kot 3 segmente) in dal v kozarec vode, počakajte, da korenine zagon, nato pa so, kot vse rastline, morajo biti posajene.

Helen: V redu, ampak moram uveljavljati tudi z obema področjema lahko v vodi, vendar se lahko v zemljo.

dieffenbachiadieffenbachia

Če Diffa začne cvet in cvet radi videli, je šele potreba okrepljeno hranjenja. Imam grm cvetenja. Vse zatiranje povzročilo en list manjša kot le običajne velikosti. Preprosto mora in tedensko gnojenje mineralna in organska gnojila v času cvetenja in nato vsaj mesec dni. Nato se premaknite na redni način gnojila lahko ...

Video: Lepota cvetja!

DracaenaDracaena

Če Dracaena gnilobe, in izgleda tako - z rastline obilno padec listje, prtljažnik na dnu listov postane mehka na otip, so mladi listi gnijejo, ne morejo rasti nazaj, nasveti iz starejših listov porumenijo zelo hitro, lahko vaša naprava rešiti le aktivno obdobje deystviyami.V rast mesec (. glej lunarni koledar) z ostrim nožem ali rezilom rastline so odrezani konico (5 - 10 cm, vendar pa v debel rezanjem mora ostati liste in več bolje), rana posuta z ogljem v prahu (kupljeno v lekarni), rahlo posušimo. Odrežite zgornji del (rezanje), lahko Vsadek v vodi ali na pesku ...

kalanchoekalanchoe

vprašanje: In zakaj nekateri kalonhoe živijo tudi po cvetenju, drugi pa samo mečejo?

odgovoriti: Jaz zase, preveč, je bil sklep. In z rdečimi cvetovi je lahko tako hibrid in konvencionalno kalanchoe Blossfeldiana. Tradicionalna - Hardy se ne ve, kdo stoji za najbolj grozljive razmere v zanič tleh brez zalivanje. Toda rdeče, ampak hibridi, kot tudi vse druge barve so (bela, rumena, roza, oranžna) - zastoj po cvetenju umrl, so mrtvi ... Imam bela in rumena in rdeča še pereukorenila, vendar je bilo že več kot eno leto lepljenje a poludohly prašnikov. Sum na hibridnosti je povzročil tisti, ki so preveč rastejo divje v obliki zelo majhnih grm. To je za Reds. In vse druge barve so - je edinstvena hibridi.

CrotonCroton

vprašanje: Povej mi, hočem kupiti Croton težave, ki se lahko pojavijo?

Video: GIROSKUTERY debelo. Pošiljanje giroskuterov nove barve OptForBusiness




Leela: Jaz in moja Croton boril za preživetje 5 mesecev! Ima suha mesta prikazala prva, nato list odpade. Je skoraj popolnoma plešast. Storim, da vsak teden posuta Appin (poleg dnevnega škropljenje). Živel je v okviru paketa 2 meseca. Zdaj stoji na paleti z mokro ekspandirane gline, zrasel nov krono, in iz popkov na prtljažniku naj liste in celo vejo.

vrtnicevrtnice

Vrtnice so ga imeli radi vsi in v šopek in na okenske police, ampak kako pogosto soočajo s težavami, ki so prevzeli njihovo gojenje in razmnoževanje. Obstaja veliko vprašanj, vendar obstajajo trije odgovori na ta interesu vseh:

  1. Kako se borite s kljukico na vrtnice;
  2. Kako lahko prezimijo vrtnice;
  3. Kaj storiti s pravkar kupil vrtnico.
CrassulaCrassula (Krasulla)

vprašanje: Kako zakoreninil Jade?

LUSI: Potaknjenci v vodi ni vredno korenin - enkrat v zemelku. Zemljišče za kaktusov in sukulent dodamo 2: 1 pesek. Jaz bi poskusil na ta način za pristanek. Vzemite si pot tipa sklede, na dnu drenažo, zemljišča širjenje tleh kuhano in suho brez rezanja ničesar, dal vejico na tleh, da je suha potresemo zemelku in zelonenky čop, zapustijo. Mislim, da bi moralo biti, vsaj nekaj ledvice zbudi in lubje. Če je zemljišče vzeta iz novega, t. E. zaplombiran paket, zalivanje po sajenju, ne potrebujejo nekaj dni, ne vode, in potresemo malo na zemljo, ki ga le 1 cm je bila mokra. In če je zemlja odpreti paket, po pristanku lahko vlije, ampak dobesedno žličko.

FicusFicus

Ficus pestrost v naravi, ki jih lahko rastejo v različnih klimatskih razmerah, obstajajo tudi listavci in listavci (ti). Na primer, gume rastline, Ali in Vianden so listavci, ki se šteje za normalno za delno izgubo listja v zimskem času. Morda je v teh okoliščinah, v katerih rastejo v naravi, so popolnoma odpadejo listi. Ampak soba stanje je še vedno razlikuje od naravno, čeprav je dejstvo, da je zimska temperatura v stanovanju višja. Zato je po klic narave, in če odpadejo listi, ne povsem, ampak delno ...

HoyaHoya

vprašanje: Na listi od zunaj Hoya pojavil svetle majhne pike neznanega izvora. Na spali in se ne zdi, da se posuši preveč. Kaj bi lahko bilo? Se počuti kot normalno ...

Ira: To je povsem normalno. V Hoya je vedno majhen svetlo zelena pege na listih - za to se imenuje voskasta bršljan. Mladi Hoya jih tam, in so prišli z odraščanjem.

YuccaYucca

vprašanje: Povej mi, kako rastejo Yucca, svetujejo na različnih lokacijah, so različni, jaz sem zmeden ... in ona je rodila raste, ali pa samo zapusti?

Natali: Yucca ljubi sonce, osebno imam, da je na južni okenski polici, ki ni zakrita z drevesi. V zimskem času, svetloba je vedno kratka in južno okno - ravno prav. Toda v poletnih mesecih, včasih boste morda morali narediti senco v vročih urah - poldan. Juke ni središče prostora, da se vse to vredno, če je velik in raste v kadi ali velik lonec na tla, nato pa ga je treba postaviti na okno ...

fitohormonifitohormoni

V zadnjem času so tako veliko zdravil imenovanih imunomodulatorji, ali fitohormoni. To neizkušen pridelovalec imel vtis, da ta zdravila shranite vse bolezni, škodljivcev in drugih stiskah.

Pravzaprav zelo pogosto sploh so mogočih težave pri gojenju sobnih rastlin, svetujemo, da se zdravljenje z zdravili, kot so Appin, in v zadnjem času in cirkon.
Kakšno zdravil, ali so učinkoviti, kakšna je razlika in kaj je potrebno ...

glivic komarjiglivic komarji

Odrasli - to je črne muhe z malo telo raztegne okoli 3-4 mm dolgo, v katerih so svoje belkaste, prosojna jajca v rastlinskih korenin. Mladi, samo pojavili komarji lahko približno 1,5-2 mm v svetlo sivi barvi. Sami komarji, če v tovarni, običajno letijo v velikem številu, ki pa ne prinašajo škode, razen hodi svojo bolezen in ličinke drugih škodljivcev. Toda ličinke gob gnats - belkasta črvi so okoli 3-5 mm dolg s črno glavo - jesti sistem korenin rastlin, iz katerih je umiril, zaostaja v rasti, ne rože, ne redko doseže do popolne izgube ...


Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com