ProSadGuru.com

Sajenje in skrb za vrtnice

Če sem iskren, vrtnice, nisem odraščala - zdelo se mi je, da je to cvet zelo muhasta in zahtevna za vzdrževanje. Ampak, kot sem - radovedna oseba (žal za pomanjkanje skromnosti), nato pa še odločil, da bi ugotovili, ali je to tako. Dobra stvar, da gredo daleč ni bilo treba - sosedje raste nekaj vrtnic. In kot se je izkazalo, sajenje in nego vrtnic ni tako zapleteno.

Grow rose najlažji način rezanja. Če želite to narediti, od je rastlina treba odrezati majhen šopek približno 15 cm v dolžino in jo postavimo v toplo vodo za ukoreninjenje - ponavadi traja 2-3 tedne. Ko se to zgodi, lahko pecelj posajene. Vzemite majhen lonec, ki se nahaja betonski blok in vlije posebno mešanico zemlje za gojenje vrtnic. Zdaj se pripravljeni cherenochek lahko posadili.

Najprej morate gnojiti proizvajati na mesec. Ti so lahko mineralna gnojila (koren hranjenja) ali posebne rešitve za foliarno hranjenje. Ponavadi gnojiti v dveh tednih ponovno povečalo.

Rose ne mara obilno zalivanje, vendar hkrati in ne prenašajo sušo - listi lahko takoj odpadejo. To bi bilo vsekakor hraniti v mislih. Poleg tega je še en odtenek - naj bi v zimskem Rose počitek - to se prenese v hladnem prostoru in zelo redko zalivati.

To je vse. In kot je navedel "moj svetovalec", sajenje in skrb za vrtnice - to je zelo koristno. Ker po njegovem mnenju nobena od cveta ne odgovarja za dobro nego, kot vrtnica. No, sem vzel steblo vrtnice za sebe - in potem pokaže, kaj se zgodi.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com