ProSadGuru.com

Exotic sanje!

Pozdravljeni vsi! Zelo zamudil na mestu, žal prostega časa je malo, tudi težave z interneta, veliko želijo pokazati in povedati,danes pa želim posvetiti ločeno objavili zgodbo o eni zelo zanimive, eksotične rastline, natančneje na trti ...

Video: Destiny Class Exotic orožje - The Dream Team (Funny igranje Moments)

Dolgo sem si želel dobiti kaj neobičajnega rastyushku, da ni nobena tako ni dobro razmišljati želim-Mandarin tam, limona, preveč, in niso tako eksotično, dokler je videla, s kakšnimi apetit jé moje otroške kivi o tem eksotiko, nobeden od prijateljev doma nimam videla.Reshila kivija eksperiment in dal na uspeh tega podjetja, se ni posebej upali, vendar še vedno vzel moja hči rezino kivija, in postal voplaschayuschy sanje v resničnost, da začnejo ločiti majhne črne semen iz celuloze previdno izperemo z vodo in posajene Gorshechny , kjer sem odraščal palmo, in postal zhdat.Zhdala sem približno dva tedna, in končno pojavil gojiti zank za tri stvari, ki govorijo o veselja ni poznala meja, čeprav ne za dolgo časa, je moral biti vesel, ukrivljen moje eksotične sanje ,, ,, ki ga neznanega razloga .... No, mislim, da ne raste eksotičnih in varno pozabi na svoj slab eksperiment.No kot pravijo sanje, ne samo srazu.S prihod pomladi, ko je toplo, skoraj vse moje rastyuhi prehod na ložo, in isto pot palm izkazala za preveč tam.Vot nato pa se je začelo, preverjanje šivala čudež začele naraščati ,, moje eksotične sanje ,,, Rad bi videl, da je šlo vse do takrat posebnega pomena ni dano, mislil, da je veselje še enkrat, ne za dolgo časa, in vsa pozornost udilyalya palmovo zalivanje, spray, tuš enkrat na teden in, eksotične sanje ,, so sodelovali v vseh postopkih, jeklene kivija raste z Skoke in meje pretekli mesec pojavil 3 tega navodila, je postalo blizu njih ob palmo, prinaša rešitev se odlaga, izbrana 5 najlepše osebki so sedi v gorshkam.Peresadku preselil dobro, ni muhasta, ne tako hitro, kot bi si želeli rastejo, vendar rastejo ...

Tukaj je moje sanje ,, ,, eksotika:

Zdaj pa želim, da bi se malo v mojo zgodbo, tako da recimo osebno izkušnjo:

Video: Kingdom Hearts 3DS ytp: Sora in Riku v eksotične sanje

1.U se kdo v skušnjavi, da raste kivi na domu, opozarja, da morate zalogi angelsko potrpljenje,kot sadike morda ne zdi več mesecev, zato je najbolje, da kivi rastlin z nekom v soseski, in raste kivija niso tako hitro, še posebej v fazi cotyledon listov.

2.Peresazhivat šele, ko poyavyatsya pravi listi, korenine iz kivija poverhnostnaya- vse, kar morate storiti, je zelo akkuratno.Kogda je presajenih tal vsestranski, sem drenažo, na splošno ne primudrostey.

3.Kivi kot obilno zalivanje in škropljenje.




4.Pro osvetlitev lahko rečem le, da so moje kiwi na vzhodni okno in se počutijo dobro.

5.Podkarmlivayu zelo redko, še boji eksperimentiranja.

mi lahko nekdo povedal, da o tem gnojilu? Katero bi izbrali? Jaz bi bil zelo hvaležen.

Video: The Sims 3 Hiša stavba - Exotic Dream 4 - Hitrost Build

6.Nuzhno tudi razmišljati o takšnem trenutku kot podpora, vse enako kivi je trta.

V zvezi s tem spet vprašanje za vas draga, kaj boljša podpora izbrati?

Na to verjetno vse, čakam na vaše nasvete ...

In na koncu bi želel reči, da sanje !!! Želim vam vsem, da sanje in izpolnjuje želje !!!

P.S: Zdaj je še en sanje okus domače eksotičnih sadežev)))))

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com