ProSadGuru.com

Hoya - najboljši spremljevalec za tiste, ki radi preloži vse v ponedeljek!

Ta izjava se nanaša predvsem na mene. In vendar, pravijo, da Hoya discipline, napenja, ščiti pred razočaranj in daje samozavest. Če imate Hoya, in ko zacveti, potem ne boste opazili, kot v bo vaša hiša bo več kot ducat novih sort.

Rastlina se imenuje po Anglež Thomas Hoey, ki je bil glavni vrtnar v Duke Nortamberlenskogo in je podano v osemnajstem stoletju, teh rastlin iz Indije. Hoiya Lastovnovyh spada v družino, kot tudi ljudi, ki se imenuje voskasta bršljan zaradi voščene strukturo njenih listov in cvetov.

Sem vlekel svoj Hoya delati pred tremi leti. Bila je odrasel, vendar nikoli vzcvetelo. Vzel sem ga, ker je žal, sem mislil, da je v teh okoliščinah ne more preživeti. In ona je imela prav, skoraj vse rastline, ki so živeli pri nas v službi - je bilo ubitih. Bilo je jeseni, in je razcvetela v pomlad! In cvetijo neprestano, tako da v treh zaporednih letih. Aroma od Hoya močna, ki spominja na vonj vanilije s šopkom orientalskih začimb. Imam pa visi na južnem oknu, se počuti v redu. Zadnjič, ko sem jo snemal pri čemer toplo kopel (in to se zgodi dvakrat na leto), nekatere bič dosežejo dolžino 3,5 metra. Z Hoya je dejal, da rastejo in dobro cveti hostese, ki zelo malo pozornosti do njih. Ne dotikajte se ali navzdol lonce, in kar je najpomembnejše, ne odlomijo blede rože, ker -To naslednjem letu, to vtičnico, ponovno cvetenje začne.

Imam tudi lepoto indijskega porekla, ki živijo Hoya pakt. Lepa rastlina, ki ne potrebuje veliko prostora. Listi jo majhna, valovito in zvit, tako dobro, da ne more videti prtljažnik. Leaf temno zelene barve s svetlejšo podporo. Pokazalo se je pri meni na čudnem naključju. Sem bil na obisku pri zakonski par v svojem podeželske hiše. Lastniki ponasa z mano svojega rastlinjaka, sem z odprtimi usti in nenadoma dotaknila lonec z elektrarno, je začel padati, in sem zgrabil roko bič, pot pa je padla, toda moje roke ostal precej dolgo bič. Pogledal me je sumljivo, in condescendingly povedal, da mečejo ... vržem ... ... Seveda, sem vlekel domov razcherenkovala in nastavite, da korenine v skodelico z mah. Tri tedne kasneje je bilo korenine, kot Luka goba, in Hoechka uspešno preselili v svoj lonec. Hočem reči, Hoya rad dobro drenažo, vendar je sestava zemlje biti ravnodušni.

To je, kako cveti, vendar še nisem razcvetela, cveti od interneta. Najbolj pomembna stvar za zapomniti je, da je ta rastlina vodohleb, poletje ni na noben način vsakogar overdry. V zimskem času, zmanjšati zalivanje, in počitek, pozabi prelivom.

Po pridobitvi kamnu sem jih utrpeli. To bi prišel prav tu, in tablete iz pohlepa. Prinesel sem svojo radovednost na tajskem spletni strani in sem se odločil, da sem napisati Hoyek različnih sort. Da bi začeli odločili za nakup dveh, da bi videli, v kakšnem stanju bo prispel. Pridružila se je vrstni red, odpeljal plačilo in čakal. Dva tedna kasneje, moj ukaz prišel. In moja jeza ni kapela! Hitryuschy ljudje - Thais poslal eno hoyku brez korenin, steblo, ki je, čeprav je obljubil, nekaj povsem drugega.

No, jaz žalujejo, in povozmuschalis prinelas delati. Tako rastline razcherenkovala, kratki rezine v kornevin in dal v lončke z mah korena. Bo korenine so posadili grmovnice, namesto ene dolge trepalnice!




Spoznajte to Hoya Kornoza rdeče. To je, kako bo cvetijo. Oskrba je enaka kot za moje odrasle Hoya. Samo želijo eksperimentirati z o-razlogov. Ena pametna spletna stran prebral, da Hoya, v naravi parazit, kot so orhideje! In to dobro uspevajo v tleh: 1. del - Zemlja za orhideje + 1 del - zemljo za kaktus. In gnojilo za dognojevanje je treba tudi za orhideje. Živijo in se učijo, boste umrli norca.

To Hoya Mindorensis. Toda to ne več! Pravicah je bil tisti, ki je rekel, da če imate Hoya, in zacveti, potem ne boste opazili, kot v vaši hiši bo več kot ducat novih sort! Nisem ustaviti niti zvit Thais, in sem naročil nekaj več sort Hoyek.

To Hoya Kerry. Tako bo cvet, listi pa bo tako lisast.

To Hoya Gummingiana.

Pokažimo in povedati drug drugemu, kaj tisti, ki imajo in ki sanjajo o tem! Jaz bom počakal na vaše komentarje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com