ProSadGuru.com

Rastemo "ženski sreča" doma

sreča

Video: Alexander Loboc o ženskah in delež žensk sreče (seminar v Hiši Pakleŭski-Kozell)

To se pogosto zamenjuje z kala Spathiphyllum zaradi neke podobnosti njihovih cvetov. In, seveda, ti sobne rastline pripadajo isti rod Araceae in skrbi v marsičem zelo podobna.

Spathiphyllum se imenuje Ženski srečo ali ženskih cvetov. Po legendi, če je dekle ali ženska, da bi te rastline, je prepričan, da bi bil srečen, in z njo vsi njeni sorodniki in prijatelji. Spathiphyllum prinaša milost v svojem osebnem življenju, poročen, samski in poročeni nesrečni postali srečni, tisti, ki nimajo dolgo pričakovani otrok, on prinaša nosečnost, in želijo, da bi kariero - dolgo pričakovano položaj pri delu. Sreča v hiši Spathiphyllum prihaja skupaj s cvetenjem, tako da boste morali skrbeti zanj pravilno. In tudi če je hiša kraljuje razumevanje in ljubezen, bo ženski sreča cvetijo vsako leto, in če je ljubezen zbledi v magistrskih srcih prevladujejo prepirov in pomanjkanje spoštovanja in Spathiphyllum daljše cveti.

Moj Spathiphyllum mi je prinesla srečo - sem poročen ljubimec, skupaj negovati in raste lepo sina, in še vedno skrbijo za naše sobne rastline - kaj mora biti srečna?!

Spathiphyllum je prvotno iz tropskih gozdovih Srednje in Južne Amerike. Toda kljub njihovega izvora, dobi skupaj tudi v naših domovih pri normalni sobni temperaturi. Vendar Spathiphyllum sem zelo vztrajno ščiti pred vročino in da se prepreči pregrevanje rastlin. Optimalna temperatura v poletnih mesecih od +18 do +25, v zimskem času - ne pod 16 let. Ampak, če je poleti prevroče, potem pa gledam vlago v prostoru, kjer se sredstva, dana. Sem se odločil s škropljenjem sobo ali uporabite vlažilec ta problem.




Vlažnost mora biti dovolj visoka, se lahko razprši Spathiphyllum, poleg tega, da skrbno pazi na stanje lončeno grudo Spathiphyllum v lonec. To mora biti vedno vlažna, vendar zagotovo ne prepojena. Zalivanje je bogat, še posebej v poletnih mesecih, v zimskem času - zmerno. Rahlo sušenje tal na površini.
Spathiphyllum gnojiti v času aktivne rasti na vsaka dva tedna, to je od marca do septembra. Preostali del hranjenje zmanjša na enkrat na mesec. Mineralna gnojila izbrati in vzgojiti svoje nizke koncentracije v vodi, včasih pol priporočeni odmerek.

Video: Kako se izogniti otnosheniy_ osamljenosti, sreča žensk in self-deception

Osvetlitev za te rastline ne bi smelo biti preveč svetla. Spathiphyllum postavi v senci, pozimi blizu okensko polico, da bi zatemnite svetlobo zimsko sonce je zadovoljen njegov obrat žarki nepoškodovani.

Jaz saksiju rastlin vsako pomlad, ko korenine zapolnijo lonček popolnoma stara, vendar ne veliko več, kot Spathiphyllum zmerno tesnosti.

To je celotna preprosta skrb za sorodnika Kala. Spathiphyllum hitro raste in je zelo lepe rože, ki so pogosto v spomladi, vendar s pravilno nego bo prosim lastnike cvetje dvakrat na leto - spomladi in jeseni. Če rastlina ne želi, da cvetijo v vašem domu, je treba zamenjati kraj za svetlejši, kot tudi spremljanje vlage, morda bo potrebno izboljšati. A povešene Spathiphyllum listi kažejo nezadostno zalivanje ali obratno overflow.

Ljubi svojega Spathiphyllum in naj ženske sreče cvetovi v novo lepoto v vašem domu redno.
ženska sreča

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com