ProSadGuru.com

Divide dalije

Video: dalije - delitev gomoljev. Del 2 - za telebane

divide dalije

V začetku aprila, odvisno od vremenskih razmer, da iz svoje dalije iz trgovine, pogled in začeli deliti velike korenike dalije in tiste, ki želijo, da širi. Previdno rezati z nožem in rezine posuto s pepelom. Sem posajene v škatli s šoto ali žaganje.

Tako je mogoče pridobiti dodatne in sajenje, in grmovje za zgodnejše cvetenje. Na odprtem terenu so posajene takoj, ko je nevarnost pozebe mimo. Pri zajema nenaden padec temperature ponoči predilno vezane v dveh slojih.

Dodatno skrb, ki jih ločujejo dalij je dressing. Tu je glavna stvar - ne pretiravajte. Ko prekomerno hranjenje dušikova gnojila, dobiš kosmat grm močno povezana listnato zelenjavo. Vse, kar mora biti v zmernih količinah.

Jaz gnojiti vaše dalije dvakrat. Ko mullein (1:10), kjer se bodo grmovje dvignila do višine 20-30 cm, drugič, ko pred začetkom cvetenja kompleksna gnojila pripravljeno za uporabo (kar se mi zdi pri prodaji, "Agricola" za rože, na primer). In, seveda, s kopanjem tal v pripravi sem kar preperel gnoj in 1 žlica. pepel. Pomemben tehnika pri negi a podvezica mednarodnih trgih grmovje.

Poskusi pristati na njegovo dacha, v cvetlični posteljo blizu vasi hišo, te očarljive rože in boste videli svet v drugačni razmislek.

Video: Delitev klubnekorney dahlia

divide dalije

Mimogrede ... Dahlia - simbol ponosa, roza - to pomeni mir in tišino. Po starodavnih kitajskih naukom Feng Shui po dalije, lahko izboljšate čustveni vpliv na okolje. Daj na določenem mestu vrtne rože ustrezno barvo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com