ProSadGuru.com

Kako bi se dalije cvetijo prej?

Video: Kako so bile pridelane dalije. spletna stran "vrt svet"

1570b4dfa351a1

Kako narediti cvet Dahlia Jolly Fellows 3 tedne prej? Lani je s pomočjo poskusov in napak, sem našel odgovor na to vprašanje, in zadovoljen, da delijo izkušnje.

Dahlia semena posejana v zemljo za 20 feb iz šote, izperemo peska in vrtno zemljo (1: 1: 1). So dobesedno šel na 5. dan.

Dalije enoletnice "Jolly Fellows"

Po 2 tednih sadike raspikirovat. Kot se je izkazalo, na načine, izbirčen in skrivnost je. Dejstvo, da 8 sadike posajene v veliki posodi dovolj prosto, in 5 - v posameznih skodelice kisle smetane.

Sprva razvoj nadaljeval enako, krme in tista druga gnojila "Belvito" vsakih 10 dni, z redčenjem eno kapo gnojilo v 1 liter vode. In v aprilu in maju, dalije zasajene ločeno, začela aktivno rastejo in se do konca maja iz popki.

Sem jih posajene v odprti zemlji skoraj cvetenja. In rastline posajene v skledo, jasno zaostaja v rasti in razvoju. Pri sajenju na stalno mesto za nekaj časa slabega. Slabo prenašajo in jih hladno maja.

Dalije cvetijo prej

Zaostanek v cvetenja je bila enaka tri tedne. Pomembno je, da posadimo sadike Jolly Fellows pri intaktnih koreninskega sistema v sončnem mestu, tako, da vsako vdolbinico peščici humusa, 1 TSP nitrophosphate in malo lesa pepela. Potem dalije hvala bujno cvetenje do zmrzali.

V "noge" Jolly raziskovalci posajene Impatiens sobo z dveh odtenkih barve rdeče in belo corolla imenovano Vanka mokro. Zelo prijetno je čutil, da je skoraj vse poletje.

Video: Kako rastejo dalije

In kar je zanimivo - v vroče in suho vreme na corolla je skoraj vse belo, le tu in tam izstopala rdeči pas, in ko je dobil mrzlo, barva spremenila in postala skoraj rdeče. V zimskem času, sem stanovanje v Impatiens.

Dalije cvetijo prej

Tako, da bi dobili cvetočih dalije veselih otrok v začetku junija, ki jih potrebujejo, da se potopite v večje kozarce, dobro krmijo, zasajenih na sončno mesto.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com