ProSadGuru.com

Zakaj ne cvetijo Decembrist?

Video: Ne dotikajte se cvetje Decembrists, ki jih ne marajo

15616986335730efa60cb328.10566725

Dekabrist se mi je odrasel cvet. Nekdanji lastnik dobil enostavno znebiti, ker je rastlina že več let ne cvetijo.

Zaradi pomanjkanja izkušenj, sem takoj presadili svojega novega ljubljenčka v težkih mastnih tleh. Flower bolan, nato pa odšel v aktivni rasti, vendar ni razcvetela. Potem sem ga dal v bližini akumulatorja. Decembrists ni všeč sploh.

Po nasvetu soseda zalivanje njegove čaja, jajčnih lupin in celo akvarijsko vodo. Toda brsti še ni pojavil. Odločanje, da imam "narobe in ne-cvetoče" Decembrist, sem ga pustil pri miru, in je trajala dve leti ... in povsem nepričakovano vzcvetelo!

Septembra sem bil proč na dopustu, in cvet stoji na odprtem balkonu. Nočna temperatura pade na 3-5 stopinj, in, seveda, je pozabil na vodo. Ker je rastlina prejel zahtevano počitka.

Dekabrist ljubi zemlja ni težko imeti dobro tesni. To je celo zimo na hladnem na okensko polico, in poleti vredno - na balkonu, vendar ne v neposrednem soncu. Sem urediti njegovo Decembrist vsako leto v mirovanju rok, in je preživel več mesecev redno mi ugaja obilno cvetenje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com