ProSadGuru.com

Gojenje ognjiča iz semena

Vsako jesen, postelje v bližini naše šole cvetovi ognjiča. Še vedno me spominjajo najstniških letih, in včasih bi bilo zaželeno, da na dan, da se vrnete v brezskrbno časa. Ampak, žal, nihče ne more vrniti nazaj.

Moja babica je tudi zelo rad te rože, in moj sin in sem pogosto prihajajo, da jo obiščete, in prišel nazaj z majhno, utrl svetle barve šopek. Nezahtevna za nego ognjiča z dejstvom, da cvetijo pozno poleti in jeseni pritegnilo, do zmrzali sami. Se bo rast v skoraj vse pogoje, tudi v bližini cest, strupenih izpušnih plinov. Toda hkrati cvetenju bo zelo skromna. In dobra gospodinja, ta rastlina cveti obilno, ki spominja rumeno-oranžno plamen.

Vrtnarji pogosto izvaja gojenje semena ognjiča. Zgodba je bolje za njih, da izberejo odprt (še posebej za visoke sorte pokončna), ustrezno osvetlitev. Te rastline raje rodovitna tla, bodisi pogosto hranjenja. Lahko izzovejo v rastlinjakih in na odprtem terenu. V drugem primeru mora zemlja že dovolj segreje. Pred setev, zemlja je bolje, da superfosfat in amonijev nitrat.

Sejanje globine najbolj primerna za pridelavo ognjiča, od 1,5 cm do 3 cm Razen če posadimo pozno, in zemlje je malo overdried -. Nato se globina poveča za 7 cm Z upoštevanjem teh preprostih pravil rastline ukoreninijo dobro ..

Ognjič komaj poškodovana zaradi bolezni ali škodljivcev. Poleg tega so tudi zaščito sosednjih kultur iz nekaterih glivičnih bolezni in ogorčice. Samo v suši vidijo pršico. Boj je lahko infuzijo čebulo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com