ProSadGuru.com

Cannes, ali je možno, da raste antilope brez počitka

Video: Storage Calla gomolji v zimskem času. Shranite gomolje v zimskem kale

Cannes, ali je možno, da raste antilope brez počitkaBralec sprašuje, ali je mogoče, da raste brez antilope obdobje mirovanja v poletnih mesecih - kot vrtnih rastlin v zimskem času - kot v zaprtih prostorih? Kako bo to vplivalo na njegovo cvetoče naslednje poletje? Teoretično - je to mogoče, saj v divjini Canna raste celo leto. V praksi je to potrdila naš bralec in aktivno obiskovalcev spletne myfl.ru spletu.

Do nedavnega je volovske antilope, ki zdaj živijo sem pripadala moji materi. Bila je prepričan, da se ne prezimijo na vrtu. Mama posajene Cannas v odprtem terenu v začetku junija, ko je grožnja opravil zadnji zmrzali. Če je korenika super - ga delijo obrat tik pred pristankom.

zaliti sem za dovajanje izmeničen Rainbow (makro) in Biomaster (z elementi v sledovih). Približno sredi septembra na sončni dan kopanje. Porumenel listi in cvetni peclji, na katerih so blede rože, zmanjšati na čim nižji ravni. tla drenaža pot namaz, nekaj peska, vrtna zemlja. Obdržal sem v svetlem prostoru, kjer je temperatura vzdržuje v zimskem obdobju približno 20.

Skoraj vsi enaki zdaj naredi Cannes me.

Pomembno je, da se spomnimo, vodenje Cannes zimo:

  • pri presajanju v lončke v jeseni, se ne sme deliti rastline;
  • pot bi morala biti tesno: le da namesto korenike;
  • zalivanje - zelo blag, včasih celo koristna rastlina pozabiti;
  • 1-krat mesečno za dovajanje zelo šibka (približno polovico priporočenega odmerka) z raztopino gnojila z mikroelementi;
  • ni slabo - vsaj občasno meglice.

Opazil sem, da če začnete zimskih obilno zalivati ​​Cannes - takoj rastejo mlade in stare ohrovt - rumena, postane zaspan.

Cvetenje v zimskem času vse moje antilope, vendar cvetenja je bogat in zelo dolgo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com