ProSadGuru.com

Pridelovanje krizanteme

Pridelovanje krizantemeJesen, ko vsak dan barva zbledi na vrtu, iz gole drevesa in grmičevje pridejo na pomoč krizantemo. Tudi v tem času, ti neverjetno živahne rastline lahko preplavil vrt poplavo roza, rumene in vijolične barve. Očarala me je vrtnice pred tremi leti. In zdaj v mojem vrtu raste več kot dvajset vrst te lepe rože.

Sadilni material kupujejo od tistih, ki rastejo krizantem v odprtem terenu. Te rastline so dobro prezimovanje. Postavite na postelji za njihovo izbiro sončno, povišana, zaščitena pred močnimi vetrovi in ​​preplavili taljenju ledu.

Jaz razdeliti krizantem vsako pomlad. Koplje grm na tla in narežemo na koščke. Vsak delenki sajenje vstran. Tla smo ilovnata, tako da dodate listov zemlje, humusa in peska. Vrhnje je za zrak in vodo prepustna. Dobro dodamo 1 žlica. l. Kemira vagon kompleksna gnojila in 1 žlica. Lesni pepel. 2-3-krat preko poletja spray listov z vodno raztopino koli mikrohranil. I uporabo in nadzor Novosil rasti. Spray rastline z raztopino listov prvič sredi junija, nato pa še 2-krat v intervalih po 2 tednih. Ko brsti oploditev fosforja in kalija gnojil.

Cvetje so posajene na razdalji 40 x 40 cm ali 50 x 50 cm, odvisno od sorte.

Po sajenja krizantem zalivanje 3-4 krat na teden. Ko rastline ukoreninijo in začnejo rasti, zmanjšanje zalivanje, vendar pazite, da je zemlja pod grmovjem ni izsušijo. Povpraševanje po vodi pa se zmanjša v času brstenja in cvetenja. Zelo pomembno pletje in okopavanje.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com