ProSadGuru.com

Moja čudovita Chamaedorea

Za mnoge bralce mojega bloga vem, da so dlani rastline - to je moja slabost. In danes sem hotel povedati o priljubljenega svojega, in sicer hamedoree. Kupil sem ta rastlina je majhen rostochkom v naši lokalni cvetličarni. Sem posajene v zemlji za nakup palm in začel skrbeti za njih, kot za navadne palme rastline, ki jih imam doma na pretek.

Video: My Fair Nanny 18 serija trgovsko Vic Oglejte si vse zaporedni niz

Ko je rastnimi malo starejši, sem opazil, da zelenja je, ko je rastlina zelo bujna zelo slabo deblo, t. E z vsako novo listov cvet dampinški staro list od spodaj. Ta položaj ni bil zelo zadovoljen z in sem se odločil za nakup več manjših poganjke in jih posadimo v prvi kalčkov cevi, da bi dobili bolj bogato sestavo. Tukaj je pogled od spodaj, ki je zdaj moj hamederei.

Kasneje sem izvedel, da so v naravi, načeloma, in raste (skupine). Ampak na splošno mislim, da jih prodajajo, ne bi smeli v enotno državo.

Video: My Fair Nanny # 108 Pritvoryashki

V skrbi za rastline ni muhasta. Sonce ne nanaša zelo muhasto, glavna stvar pri izbiri kraja za rože, da bi se izognili neposredni sončni svetlobi, in ostali cvet je že sprejemljivi pogoji, kar pomeni, da lahko tudi v temnem prostoru za vložitev. Z zalivanje enake posebne zahteve ni treba zalivati, kot je potrebno, in še bolje, ne na vrh, kot pa nalijemo toliko vode za hamedoree ne bi smelo biti.



Edina stvar, ki resnično potrebuje za hamedoree za aktivno rast in svetlo zelena, je dovolj velika vlažnost, ki je čisto možno urediti bodisi z uporabo posebne strojne opreme ali vpis na preprostejši način in samo vsaj en dan, da spray listov rastlin z vodo. da je, ko bodo imeli listi zelo nasičen zeleno. S tem po mojih izkušnjah, ko sem začel, da spray rastlin z vodo, zato je ni več aktivno znebiti spodnjih listov, t. E krona je postala bolj bujno.

Video: Moje življenje je sijajno!

Zdaj listi mojih rastlin videti, mislim, da na fotografiji je opaziti, da so zelo sočno in ne suho.

Hamedoreyu ljubim zelo veliko čakati, dokler ne rastejo na impresivno velikosti (zrastejo do dveh metrov v domu). Nato okrasite svoj orientalski notranjost, ta rastlina je samo krasen. Ljubim te rastline, sem seveda, ne le za videz, ampak tudi za to, da je rastlina je v skrbi nikoli ni zanj nobenih težav zelo, zelo ni izbirčen, da ne more veseliti. Večkrat mi Chamaedorea vzcvetelo v tem obdobju, rastlina daje vso moč do cvetenja in krila sama je že malo preveč suha. Ker cveti Chamaedorea ni zelo lepo, ampak sile na cvetenje preživi veliko, sem ponavadi urejene do veje z brsti takoj, ko se pojavijo, kot ste svetovali.
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com