ProSadGuru.com

Ne cvetenja babica gippeastrum- ali vseživljenjsko deset let




Video: Pot dolžine v starosti 10 - Zanimive Zero 4 film

Pozdravljeni dragi pridelovalci! Kot veste, v tem položaju se bomo osredotočili na "babica" gippe.Skolko člankov že napisanih o tem cvet in sem hotel dodati moja dva centa vredno. Babica Hippeastrum prišel do mene zadnje vesnoy.Otdali mi je z velikim veseljem, zaradi dejstva, da je za 10 let čebula razcvetela le enkrat. Je dejal cvet krasnyy.Odin poletje žarnica srečo, da sončenje v sadu.No tudi po tako območje ne zatsvela.Ostalnye let sedel tiho v gorshke.Letom postavljeno otroke in listje za zimo zasushivat listya.Detok redno otsazhivali.Mesto sem dal svoj balkon. poila, dobro nahranjene, čakati tsveteniya.V sredi poletja se je povzpela na detki.Listochki otroka na vseh straneh, sem začel odtrga, da medicinska sestra ne bo raztresen po svoji vospitanie.No žal, mi cvetenja nikoli dala. V začetku septembra, sem se odločil, da ga ven iz lonca in jo pošljite v posteljo s silo.Čeprav je še vedno nov in listya.S rasti "babica" Hippo zato ne priporočam branje v internete.Tri mesecih je ležala v žagovino okoli balkona.V začetku decembra se je odločila budit.Vremya, priznam, sem izbral napačen, njegov dolg zima.Za življenje čebule zrasla v Donets težki "peti" .In sem se odločil, da ga narežemo in s tem posodobitev Donets.Objavi novo rastejo neovirano koreshkam.Koreshki loputo na tretji dan po pristanku. In šele mesec dni kasneje je zdelo, da so dobrodošli, dokler sem na njeno zadnjico žarnico cvet stebla. In sem imel to in sem vesel.

Pod vročici trenutka, ko sem dobil več in Euharis.Tozhe, bolj je perchik.Poyavilsya v moji avguste.Sidel, nekako zrasel dva lista in niso bile ravne in dolge in zavite kot roga.Srazu lahko videli moč v rastyuhi ne hvataet.V december je čebulo, ni veliko, ne podrasla.Koreshki sem komaj je svojo pot za podjetje, tudi skozi težko chiknula pyatku.Nu, obnavila kornevuyu.Posadila ni dovolj globoka, da sledijo ji sostoyaniem.Luka na začetku boli, otsushit liste.Ampak malo misel, začela rasti. Žarnica nekako postalo prijazno v širino in listov goji naravnost in ni zvit.Tukaj mislim, da lahko poskrbi tudi mirovanje, ki vzcvetelo vsako leto? Ampak to je že druga zgodba.

Dolžina Procesija v 10 letih: Video

Spomladi in poleti: Ko je čebula bud treba odrezati tsvetonosy.Mozhno ga posadili na vrtu kot svetuje Louis, ali lonec pobolshe.Metodom perevalki.I najpomembnejši pogoj je solntse.Gippeastrumy "solntsegloty", in celo sonce je in ne preliva strashen.Kormila jih imam enkrat na teden, vodotopni Lyuks.Pili gnojila, jedli in goji listje, za vsak prihodnji datum tsveteniya.Cherez 4list iz konico.
Jesen in zima: Ko opazili, da so žarnice ni več povečanje prepušča v septembru, oktobru, zmanjšana poliv.V popolnoma prenehala njihova polivat.V konec meseca potegnil iz zemlje in loki posušimo listya.Eto verjamem, tudi glavni pogoj za tsveteniya.Kak le otsushit zapusti nož trim notranjo cev in poslali spat na hladnem.
Jaz gippeastrum tri obdobja: cvetenje, po cvetenju nabiranje listov in stebla novem zavihku in počitka. .Zametila če lok je šlo cveteti, je v prvi vrsti pa so cvet stebla.
PS: sem hotel počakati, moj cvetenja Hippeastrum in šele nato pisati post.Foto vylozhu.Mne nujno najbolj zanimivo, kar je moj varovanec.
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com