ProSadGuru.com

Da bi se sadike ne raztegne

Želim deliti moje misli o tem, kako bi se izognili vleče sadike.

To se običajno zgodi zaradi dveh razlogov: visoke nočnih (in včasih celo na vrhu in dan) temperaturo in slabi svetlobi zadel. Ustvarjanje pogojev v prostoru najbolj ugoden režim za sadike je mogoče s pomočjo filmskih zavese (bolje, če je ogledalo) ali celo bele tkanine zavese.

Sem na noč vedno na spodnjem robu zavese dal na okensko polico: ker je topel zrak odrezani od baterije in hladno, nasprotno, še vedno v sadik območju. Če s hudim mrazom na ulici, moram postaviti zaveso med okensko steklo in škatle sadik, s čimer odpira dostop do toplote iz baterije.

In lahko odložite na polico od sobne še eno zaveso, ampak folija - odboja svetlobe, ki bo prav tako pomagal sadike raste tudi brez raztezanje.

No, malo o ohrovt. Prvi Sejance (enim krilom), zelje in paradižnik, sem stisnite konico njihove taproot. To je zagotoviti, da je imel odcep. In potem vznika debele brada, korenine, ki omogoča obrat za bolje prenašajo presaditev. Prav tako pritenyat sadike raspikirovanuyu časopisov in ne izpostavljajte za sajenje le nekaj dni po obiranju.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com