ProSadGuru.com

Za Kumare so hrustljavo in dišeče

Moja babica je odlično ohranjena kumare sveže za zelo dolgo časa. Včasih, in na novo leto na mizi je bila solata hrustljavo kumare, tudi v trgovinah v času, seveda, dan z ognjem ni bilo mogoče najti. Zdaj, ko je vse leto zelenjave obilje, sem še vedno uporabljajo svoje babice recept. Konec koncev, ni trgovine kumare, še posebej v zimskem času, ni mogoče primerjati s kumaricami iz vrta.

Video: Najlažji in najbolj zanesljiv način soljenja hrustljavi kumare (71 5/7/16)

In vse, kar je naredil zelo preprosto. Izberite trenutek, ko so začeli dobivati ​​obliko zelje, tj Notranji listi so zvite. Ob približno istem času na kumare postelj najprej vlije kumare. Previdno odrezati Zelentsy 3-5 cm v velikosti in z delom stebla nameščen znotraj kochanchiki. Poslopje s toplo vodo.

Video: Kako škripcih kumare hrustljavi

To je vse. Za zelje skrbeti kot ponavadi, pa polnjenje zelje ne spomnim. In kumare uspevajo in rastejo kot naravni rastlinjaku. Zelje po žetvi Držim v kleti, in ne le za novo leto, in včasih na 8. marec, naša družina Regales sveže, kot če samo iz vrta, dišeče hrustljavi kumare. Mimogrede, vse te operacije na kumar jeziček na naravno shranjevanje storim zvečer, po sončnem zahodu. Zato sem svetovala babica in starejši generaciji, kot vemo, modrost prevoznika. jo in si poskusiti!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com