ProSadGuru.com

Koristni nasveti za sajenje semen poletnih prebivalcev in vrtnarjev

Video: Nasveti kajžarjev! srce srca pogovor!

vedno sejati seme na lunar. izvedla sem eksperiment vzel jagode semena (je komaj bila narašča), slojevit in zasejejo po lunarni koledar, ena tekma v prepovedanih dneh, in drugi - v pristanek. Na koncu, po sajenju v prepovedanih dneh sem šla eno rastnimi, in ga razvili, kot da se hranijo njegove korenine. Seme posejana v Ugoden dni, glede na prijazne poganjki - rose 4 5 semena posejana. Setev semena ostrožnikov potrdili moje opažanje.

Video: Priprava seme zelje za setev

Vedno delijo zavojček semen v polovici, čeprav obstajajo samo 3-4 semen. Bodo imeli priložnost, da poskusite znova sejal, sem jaz vedno varovana.

Upoštevajte navodila na embalaži. Pri nakupu semena se prepričajte, da preverite rok uporabe.

Preden kupite obrat v trgovini, sem se odločil, da pobota na vejah v rasti ledvic, ampak ohrovt bili majhni! Pripeljem domov in kuhamo lonec zemlje, odprt paket z vrtnico in brez dotika komo, presaditev v lonec in prelijemo stimulator korenin.

Samo s povprečnin zemlje zasajene v odprtem terenu, potem ko je nevarnost pozebe mimo. V tem času je hiša že ustrelil ven liste in veje bo nova. Konec junija, rastline začnejo že cvetijo.

Video: Kako sejati semena zelja sadik

C balzam Postopek je sledeč: kupite vrečko semena in setev prijetno raznolikost. Sadike so vedno prijazni in se zelo hitro narašča. Sadike posajene v poletnih mesecih v koči. Impatiens cvetijo vse poletje "cap", jesen odrezal vejico, kopanje v ukorenitel in zaljubljen v lonec, je potrebno korenine zelo hitro, in Impatiens doma barvo. Z spomladanski rastoči grm, iz katerega sem narežemo potaknjenci in zasajene v vlažnem robnik tal trakom. In tako je krog. Impatiens lahko primerjamo z petunije za unpretentiousness in sijaj cvetenja, vendar balzam je zelo velik plus: Za razliko od petunije, se lahko goji doma, in petunije napadejo listne uši ali Jose lestvici, in jih okuži skoraj vse notranje rastline, tako tudi sadike petunije je potrebno poskusite rastejo na cvetočih brstov.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com