ProSadGuru.com

Smešno številke za vrt

Priznam, da vrta številke sem ravnodušen. Na žalost, zelo redko se zgodi, da si je res dobro izkoristiti njih na primestnih območjih, in ne kiparskih včasih ne izgleda zelo elegantno. Toda, ko sem videl te slike, sem mislil, da je pripravljena spremeniti svoj um - zabavne in izvirne vrtne skulpture, lepo urejeno in dobro mešanico v turističnem pokrajine, ki proizvajajo nepozabno, in prav gotovo ne morejo pustiti nikogar ravnodušnega

Sleepy pošast, luštna in lepa

Recimo, da greste sprehod skozi vrt in izza grma nenadoma naleteli na ugrezajo v sne pošast ... Resnica je, da sploh ni grozno - najbolj sladek in lep. Takšna "varovalo" se lahko dogovorili v senčnem kotu vrta, drevesa in grmovnice - element presenečenja bo okrepila le vtis, ko sem ga spoznala -)

Smešno maščobe človek, ki leži v senci, opozarja: ne dobijo preveč časa za delo na vrtu ležišč v vročem soncu, ne bo kotiček treba pogledati pod drevesom, kjer se lahko uležejo, sedeli na vrhu ledom

smešno debeluh

Jaz sem sedel udobno po gobe in drugi škrata

Gnome pod gobe

Bodite pozorni na okolje teh številk: smrekovih vej, Mossy Čvoruga, zdrobljenih lubja kot zastirko - v "gozdni" vzdušje teh malih ljudi počutite najbolj udobno in videti zelo naravno. 

Video: Smešno podatki za vrt in obrti iz papirne kaše

Ampak na splošno so palčki - deloholik. Ležati v senci trebuhu navzgor - ni za njih, čudovito otroci vedno zaposlen z nečim. Charming par na naslednjo fotografijo smo jasno presenetila v času, ko imajo nekaj pomembnega se je vlekla k sebi domov. Ali ni to škrati in škrati? .. Ali kdo razume prebivalce pravljični deželi? .. :)

Gnome deloholik

Seveda, da se naselijo v vašem vrtu takih smešnih likov, morate imeti dober smisel za humor in v duši majhnega otroka. Odrasli, ker rade vse preveč resno ... In to je zasanjano žaba je mogoče gledati brez nasmeh? Zanima me, kaj bere ... :)

zasanjano žaba

Frog Princess verjetno čaka za njo princa)) 

Frog Princess

Video: Kako okrasite svojo vilo je tako smešno lutke vrt

S tem sliki ni videti tujca pojav v urejen vrt, ga postavite v ribniku ali v senci grma - kjer wah radi, da se usede. Samo ti - v nasprotju z njihovimi pravimi sorodniki - ne da skriti od lastnikov vrt in njihove goste, in prostovoljno omogoči se, da razmisli

žaba




Tukaj sovushki - pametno malo glava prispeli na robu jase so bili priloženi. Ta "ptica ura", bi bilo primerno, na vrtu, ki je namenjen v naravnem, naravni slog. Samo ne pozabite: lesene številke je treba obravnavati zelo dobro, sicer bodo kratkotrajna starost - drevo pod vplivom različnih atmosferskih pojavov potemni, rassyhaetsya, gniet- lahko izostrite ali hrošči hitting gnilobe ... Za vsako takšno stisko ni zgodilo, da izberete vrt leseno skulpturo bo zagotovo vprašali, ali so bili načrtovani za vse leto na prostem bivanja

Sovushki - pametno malo glava

Čeprav, če ste izbrali kakovost lesa, takšne skulpture lahko brez večjega predelave, da živijo dolgo življenje na vrtu. In tudi koristne - ne samo estetski užitek)) Na primer, tukaj je to polž in majhen klop je lahko, in igrače za otroško igrišče, in ne le figura vrt-dekor

Leseni polž klop

Video: Zabava okrasni podatki o kljukice za vrt in dvorišče

Ampak, seveda, vrt figurice iz kamna ali betona praktično: so manj zahtevne nege in pri tem - veliko bolj trpežne.

smešno polž

Če pravi polž na vrtu - nezaželen gost, potem taka smešna številka, mislim, da bodo mnogi ne moti, da se usede med svojimi rožami. 

V očarljivem vrtu kipa je luštna tudi najhujši sovražnik vrtnar - mol, uničuje tisto, kar smo skrbno ustvarjen zavoljo lastne konstrukcije in iskanju hrane. To veselo lep vožnje iz mesta ne želi

V nasprotju z okrasnih vrtnih figurice, klasično kiparstvo na primestnih območjih je redko - to je precej design park element. Ampak, če je zemljišče, ki je v državi dovoljuje, in sloga v hiši in na vrtu ni v nasprotju s podobno opremo, zakaj ne uporabljate?

Skulpture v predmestnem vrtu so redki

Glavna stvar - da ti kipi niso bili preveč zahtevna. 

spanje angel

Vendar pa mora vsak vrt dekor, da so pomembni in vedno v povezavi z okoljem, se strinjate?

In obstaja nekaj dekorativne figure v vašem vrtu? Kako jih izbrati, kje postaviti? Povejte, delite slike - zanimivo dejstvo))

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com