ProSadGuru.com

Krožnik vodi kot tok suhega zavereshnie

Video: Pre-pritrditev PVC folije pred spajkanje

Krožnik vode kot zavereshnie toku suhega.
Ko sem zaključil svoj suhi potok, je bilo le eno korak k dokončnemu celotno sliko. 
Seveda voda iz potoka v naravi skaplivatesya jezero. To jezero je želel storiti z mano. Ampak jaz ne bi mogel odločiti, da DALET iz posode, izpolnite kraj konkretni obliki, ali pa preprosto dal film. Tako je bilo nekaj let namesto jama jezero, ki je vso vodo, ko dežuje. Na sliki v spodnjem levem kotu je jasno vidna Pit namesto jezera

Ampak je bilo treba prehal za naše goste. Spretnost takšen nered! Sem moral hitro postaviti stvari marafet in odpraviti nered v suhem potoku.
Izbral sem veliko strojne trgovino, je kupil 90-litrski črne Tehnične medenico. Bilo je precej globoka in ne preveč velikega premera.
Ker je zmogljivost majhen, je bilo samo delo. Stara jama razširila na tleh sem precej grušča. Ugotovilo je svoj bazen :) Okoli njega širijo od tal celo proda, neprestano nabijanje.
Zdrobljena okoli posode služi kot drenažne vrtine. Ko je močan dež, voda prepolno ribnik, vendar ni razlila na tirih, in pušča skozi odtok v tla.
Ta metoda vgradnje zmogljivosti je zasnovana dolgo časa. Načrtovan če bo nastavljena betonski obroč, nato jo položi v korito, ki se uporablja v kopalnici in lupine, če je potrebno, se lahko odstrani in sproščanje vode mašilnega ko lije vodo dno. Toda v plastični posodi, da bo luknja obžaloval. Ja, in količina vode ni veliko na tem, da pripravi hitro. 
Ribnik je bila nameščena pod nivojem potoka in pod nivojem tal. Na mestu, kjer je potok in ribnik zasidrana, sem jih ravno ploščice v peščenjaka. Zdi se, da visi čez ribnik. To sem storil iz dveh razlogov: spremeniti obliko rezervoarja in slapom učinkom, ko voda teče navzdol po toku. Pri namestitvi pod zemeljsko površino z prašenju ruševin dal dodatno količino vode, jezero prepolno med dežjem.

Video: koča oblikovanje

& Amp; amp-quot-Boucicaut & amp-quot;

Na robu posode iz ploščatih kamnov. Ti jih samo na jasen način in malo spominja na "Boucicaut". Res ne maram učinek na toboganu, ampak to obliko zmogljivosti dosežen.

Video: BBQ sami prižgati. Otroci jedo žar. Kindle BBQ. Otroci jedo žar

Na delu pristopa k ribniku preveč razširila tal ruševin in iz velikih kamnov, zasajene timijan. Obstajajo mačke in psi je priročno, da pridejo in piti malo vode.




Nežen spust do jezera
Za dobrodošlico gostom vsi imeli čas! In sem ugotovil tudi, da so včasih te situacije prisiljeni premešamo in premik z mrtve točke.
Potem je moj sosed je dal lilija ribnik. Običajna, rumena. To je dobro ustalil. Odide z občutljivo zeleno vodo kostanja pritenyayut vodnem zrcalu in ona se ne pregreje in ne cvetijo. 

Video: Kako pobegniti iz Coca-Cola, Fanta, in vode

Listi iz vodne lilije in vrba Matsudovi
In ko smo prinesli s krapa ribolov. Eden je bil tako živahen, da smo ga sprosti v jezeru. To je že 4 leta in nato 5 in to zadnja sezona, zajemanje vode namestiti majhen vodnjak, sin po naključju ujela in naš crucian! On ni zrasel v velikosti, je postal šele velika glava.
Ko v muzeju vode v Kijevu, vodnik mi je povedal, da so nekatere ribe tako prilagojena velikosti rezervoarja, ki preneha rasti. Ona je povedal o jesetra plava v svojih akvarijev in ima zelo majhen. In naša Karasik prilagoditi svoj novi dom.
In v jezeru, smo nekako živeti krastača. Cool ena v maskirno krpo. Poklicali smo ji Marto. 
Frog Martha na listi vodni kostanj

Tukaj, kot sem mikrovodoem. Toda, če želite, da se naučijo, kako narediti popolno vodno telo z rokami, in ob istem času in si oglejte funky vrt Julia Tadeusz bližini Minska, kliknite na povezavo - ne bo vam žal!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com