ProSadGuru.com

Krajinsko: malo stvari, ki ustvarjajo celoto

Video: Samodejno za kavo Jura J9.2 in podpora - coffeemag.com.ua

Oblikovanje: malo stvari, ki ustvarjajo celoto

Z ustvarjanjem vaš vrt, ne pozabite, da je včasih malo stvari, ki vplivajo na celoten vtis.
Če je travnik in cvet posteljo meji z njim na vrtu, morate poskusiti, da roba trate je bil jasen. Konec koncev, tudi če bo postelja območje cvet biti v brezhibnem stanju, brez sornyachka, vendar pa bo sosednji močvirsko zaraščen travnik, nato pa samo za združitev in učinek grebenov ali mixborders ne deluje.
Prehod iz trave na gredice, grebeni, ali postelja mogoče razlikovati med različnimi.

Ločilo lahko služi, na primer, pot ob robu cvet posteljo. V tem primeru, morate poskusiti, da bi bilo dovolj širok, da med vožnjo na to, da ne poškodujejo travnik ali cvetlični posteljo. Stopnja proge je zaželeno, da se tako, da se med košnjo kosilnico, ne pa tudi rezilo premaz poškodovan skladbo. Če je to samo umazanija pot, nato rob trate bolje izolirati. To je mogoče doseči na različne načine.

Video: avtomatski aparat za kavo JURA IMPRESSA J9 in podpora - coffeemag.com.ua

Na žalost v naši post-sovjetskega prostora še vedno premalo je na voljo resnično lepe in cenovno meje. Bolj in bolj je ta plastični trak. Če se odločite, da jih kupili, poskusite izbrati najbolj nevtralna in diskretno v deželi barve. Predvsem mi je všeč črno.

Kopati globlje potrebo trak na vrhu plastično palico dopusta. pri hoji lahko poškodujejo noge.
Nekateri poceni fileti trakovi ponavadi sesulo po nekaj ciklih zmrzovanja. Imejte to v mislih. Ta trak je najbolje za zimo za čiščenje prostora.

Video: KUH.MARKET klasična kuhinja danes

Lep videz kamna ali betonskih robnikov. Variante in opeke. Mnogi ljudje spominjajo sovjetske postelje, "obrezani" zobje opeke robnika. Ta možnost je primerna, če je bolj ali manj redno postavitev na vašem vrtu. Ampak, če lahko vaš vrt v naravnem stilu, namesto meje je treba določiti precej debele veje ali debla debela. Tukaj je primer te opcije poti Oblikovanje: malo stvari, ki ustvarjajo celoto

Podobno je prehod iz travnika ogradili z dejanskim cvetlični vrt. To jasno razlikovanje pomaga poudariti, poudarjajo lepoto cvetlični vrt, ne samo, ampak tudi travnik. Zaželeno je, da vse de spremlja trato, redno košnjo, ne omogoča uho in umestitev v visoki cvetlični vrt. 

Oblikovanje: malo stvari, ki ustvarjajo celoto




Toda vrt Foto Tadeusz Julia iz Minska. Ste opazili, kako trava zgleda lepo skladbo, omejeno čista zemlja jasno linijo.
Oblikovanje: malo stvari, ki ustvarjajo celoto

Nekoč, ko ni bilo komercialno robniki trakovi, kavč v mojih mladih vrtu sem bil še vedno zelo močna, sem pobegnila od njega v majhnih utori. Na začetku sezone sem prekinil rob travnika z lopato, kopanje v globino v nadstropju bajonetnih lopate in otresite tal s koreninami travo na razdalji 15 cm od roba urejene trate. V takem utori travi na vzponov, in če poskušajo metati na korenine, nato pa z njimi, sem se soočila zelo razyhlitelem kot vrtalniki mačka. samo potrebno, da se raztezajo na robu cvet posteljo. Korenine enostavno priti, in rob cvetlični je lepo popustiti.

Izolirajo cvetlični vrt je lahko in s pomočjo kamnov. Ampak potem obstaja nevarnost, da bi bila meja podoben "Boucicaut", tako da boste morali razmisliti, preden se odločite za to možnost. Obstaja še ena zanimiva raztopini, ko Mixborders cvetja, kot je po korakih mestih majhen otok ruševin. Možno je, da sprejme mlade, in lahko ostane kot je. Videti je zelo slikovito. Ta tehnika, preveč, sem opazoval na vrtu Julia Tadeusz fotografije


Oblikovanje: malo stvari, ki ustvarjajo celoto

Poleg lepe dekorativni učinek, odmetavanje ruševin omogoča, da vložijo rastline ne prenašajo z vodo stagnacije.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com