ProSadGuru.com

Enotnost odločanja slog doma in vrta, ki ga obkroža

Zasnova podeželske hiše 


Če ste zainteresirani za to temo, ste verjetno nekaj za branje, gledanje revije. Moje znanje na tem področju, tudi začel z literaturo. In predvsem zaradi tega, kar sem prebral, sem postal prepričan v resničnem življenju.

Nisem na noben način ne cilj tekmovati s strokovnjaki s področja krajinske ali vrt zasnovi in ​​izdelavi. Samo veliko stvari, ki so tako očitne, da postane neverjetno, kako ne vidite, jih ne opazimo.

Informacije, pridobljene iz literature, sem pozoren na dejstvo, da mnogi vrtnarji, ki nimajo možnosti, da uporabijo storitve oblikovalcev in so prisiljeni ustvariti lasten vrt, bi veliko napak. In sveže pečen oblikovanje podjetja se je začela na potrebe na dan in ima zaposlenih strokovnjakov šibke, zelo pogosto samo sramoto njegov kolega poklic.

Ena izmed najbolj pogostih napak v organizaciji na vrtu in dvorišču prostor - kombinacije preveč zelo raznolike v slogu in narave materialov. Razumem, da pogosto prihaja zaradi pomanjkanja lastnika virov mesta. Toda bolj pogosto ljudje preprosto ne razmišljamo in plesni svojo hišo in parcelo koli izmed najboljših, po njihovem mnenju, katero od razpoložljivih materialov. V tem in v drugem primeru, lahko dosežete odlične rezultate, če ga približati pametno.

No, presodite sami. Če ste zgradili leseno hišo, ali, še bolje - okvir, nato opremiti območje okoli njega, morate uporabiti tudi les. Ni najboljša možnost v tem primeru, na primer, gazebo iz opeke ... drevo Tema zaželeno, da se nadaljuje v manjših arhitekturnih oblik.

lesena hiša 

Poleg potrebe po zunanji ujemanja ujemajo lastnosti materialov je zelo pomembna pri organizaciji zemljišča in gradnjo hiše, da prenese nobenega posebnega arhitekturni slog.

Če ne veste veliko o stilov, poskusite tako rekoč za pobeg iz realnosti in se preselil v teh dneh, ko je bila norma, na primer, leseno hišo, in si predstavljajte, da ste živi v tistem času. Ali premakniti mentalno v drugi državi s svojim načinom življenja. Tu in zgraditi vse tako kot je bilo odločeno v tem času in v tej državi. In ti ne more iti narobe - vse je eleganten.

Če je na vrtu imate hišo bele opeke, najboljši gradnjo in da ga dobro. Lepo bo videti bele stolpce opeke v kombinaciji z železnimi palicami, če želite graditi, na primer, je vrtna uta. In čeprav je zdaj v modi lesenimi stavbami, kot gazebo (no, lopa) bo videti harmonično, bo ustvariti enotno arhitekturno ansambel vašega doma. V tem primeru se popolnoma prilega mesto in poti tlakovanje ploščice, in celo plastični stoli in mize obleko pohištva.




bela hiša

Če se med gradnjo hiše, razen opeke ali lesa, ki se uporablja drobljen kamen (podstavek dviga nad tlemi kleti, itd), je zelo primerno, da se ponovi temo raztrgan kamnitih stavb v vrtu. Odlično bo videti skladbe in igrišča, tlakovane ali prekriti s gramoza, srednje velikih gramoza. Naredite Rubble temelje za lopo, obdan s srednje velikim Booth pit obroča - in videli boste, kako so zvoki v enem ansambel okolici vašega doma.

Stone House in pot

Na to temo lahko govorimo veliko. Glavna pogosto kritičen pogled na vaš "otrok" in ne odstopa od zastavljenih ciljev. 

Všeč mi je kombinacija klasične rdeče opeke (in tan gline, nekaj malomarnost v zid) z raztrgan ruševin kamen. Ljubim ploščice, vendar ga ne morem privoščiti.

Hiša in ograja narejena iz rdeče opeke

Čudovite kamnite zgradbe so v kombinaciji z lesom in kovino. Se med seboj dopolnjujejo. Nekatere kovine in kamen in ne bo motil pri oblikovanju vrta z leseno hišo.

Vse naravne materiale lahko harmoniji, ampak le eden od njih mora biti še vedno solist.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com