ProSadGuru.com

Garden trgovina brez urjenja in žage - hitro in enostavno

Video: Kako narediti mini vrtalnikom z lastnimi rokami doma / Kako narediti mini vrtalnik

Garden trgovina brez urjenja in žage - hitro in enostavno

En dan, sosed prišel k meni: "kup starih betonskih blokov ne potrebujejo" Ko sem videl, da je ponudbe za bloke, potem pa skače od veselja, "Človek, sem mislil, da te narediti za njih! vrt klop!". Pogledal me je malo presenetil in malo sočutja, pomežiknil in izrekel: »In moram jih nekje postaviti, zato odvzela" Ne prej reči kot storiti, sem zbrala blokov, jih poslikal s pršenjem, držijo skupaj in skozi luknje podrezal 4 leseno les . Nahaja se na vrhu blazino, in - voila, super Prevarant klop pripravljena!

Video: izdelavo rezanje s svedrom

Video: Kako izostriti ročno žago za les s svojimi rokami

Material:

  1. Cementnih blokov 12
  2. 4 lesa (v tem primeru uporabljena cedre)
  3. 2 pločevinki premaz
  4. Primerna blazina / vzglavnik (lahko kavč)

Kako namestiti:

  1. Barve betonskih blokov
  2. Zgraditi dva stolpa šestih enot (gl. Fotografijo)
  3. 4 leseno palico les skozi zgornjo odprtino
  4. Pokrijemo z vzglavnik

Na sliki: a trgovina za pol ure

Lažje, morda ne bi mogla biti - brez žage, brez vaje, lokalna robustni in zanesljivi. V tej trgovini, lahko sediš, leže, se glasi, sončenje. In ga lahko uporabite kot delovno površino - za vrtno orodje, zalivanje. dal trgovina ni sram, da se tako kot nekje v samotnem kotu, in ob progi, ali na vhodu.

Video: Garden klop




Na splošno je to klop - osnovna različica, ki je lahko vgrajen na vseh teh blokov in lesenimi tramovi - bi bila fantazija. In ideja, da delite z nami Shawna Coronado

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com