ProSadGuru.com

Dekoraterstvo: Ideje iz Japonske

Dekoraterstvo: Ideje iz Japonske

Edina možnost za spopadanje s kaosom, ki nastane zaradi potrebe, da se upošteva tradicijo praznovanja božiča v japonščini je japonsko estetiko wabi-sabi. Ta usmeritev v japonski umetnosti - to je stroga in mirna lepotica, ki izraža razpoloženje duhovnih vaj zen budistične filozofije. To je sposobnost, da bi našli lepoto v minljivosti in nepopolnosti, ki skuša vzpostaviti preprost in skromen način življenja, uglašen na harmoniji z naravo.

Video: Spring obnova Apartmaji | NAPREJ okrašena HOUSE | Nakup na IKEA | IDEJE ZA DOM NIKKOKO8

Knjiga japonski oblikovalec stilist - pridelovalec Satoshi Kawamoto Satoshi Satie Kawamoto «dekoracija rastline. Umetnost uporabo rastlin za preoblikovanje vašega doma "omogoča svež pogled na številne letne tradicije okrasitev.

Kawamoto ima mrežo vrt oblikovalskih trgovin, ki se imenuje "zelene prste", navdihujoče potrošnikov na spremembe v okolju s pomočjo okolice. Te ideje se lahko spreminjajo in svoje življenje in dom.

Video: IDEJE ZA DOM / PRORAČUN DECOR

Na prvi pogled, njegove ideje za notranjo dekoracijo zdi zapleteno, zelo daleč od minimalističnega tradicije, ki je povezana s tradicijo japonskih vrtov. On trdi, da je njegov lasten slog, ki je pod vplivom japonske tradicije.


Tu na Japonskem se lahko okrašena za okna božič. Povsem Japonski dekor - jedrnato in primerna za zelo majhno sobo.

On uporablja sobne rastline, suhe in konzervirane cvetje, sočnice, epifiti, umetnimi rožami in lesa. Kawamoto razvija notranje opreme za ljudi, ki imajo malo prostora ali izkušnje pridelek.




Kawamoto očarala z lepoto rastlin in sprememb, ki čas nalaga na njih. To vključuje v svoji sestavi naključno estetsko predmeti, igrače, prodniki, posode, tkanine in ostružki.

Video: Poslovna ideja iz Japonske, ki plujejo pod rastline magneti


Designer Satoshi Kawamoto, Satoshi Satie Kawamoto sam

Rad bi pokazal rastline na stopnicah in okenski okvirji na policah, v žepih tkanine in, poleg tega, rad pokaže iste korenine, listi, stebla in cvetov rastlin.

Ta knjiga pojasniti ideje, ki sem jih že dolgo privlači in navdihuje skromen in miren pogled na božični okraski. Ne da bi imel moje slabe ribja kost letno pridobivanje terorja in neupoštevanje krike "To je božično drevo?« Sem kupil plaža lenuhi-nabiralec Martin Pamanta drevo iz morskih odpadkov, okrašena z marmorjem od morja.


Domov dekoracijo Japonski oblikovalec Satoshi Kawamoto

Video: Dekor jute obrti iz jute okrasitev ideje in dekor

Nameravam prezreti nekaj božičnih tradicij. Utrujen sem ji venec iz stisnjenega listi venec umetnih sočnice, ki rastejo z veseljem na mah med drugim sočnice na moj vrat. Sem dal svečo v ringu resničnih sočnice rastejo v oazi obroča, žep globine za rastline v peno s.

Moj mali okno je bil lep okvir za majhno drevo v posodi iz lubja in utripanja sveče. Sem urejena okno evkaliptusa veje iz vrta mojih sosedov.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com