ProSadGuru.com

Fonte lyuchente - Ljubitelji sanje vrt

Fonte Lyuchente - Ljubitelji sanje vrt
Velikokrat me sprašujejo, kaj je skrivnost lepote mojega vrta. Odgovoril sem, da je ta vrt odraža moje življenje, s svojimi radostmi in bolečinami, ljubezni in ločitve. Razburljivo vzdušje na vrtu pojavil zaradi dejstva, da so vse moje občutke, misli in dvome ostanejo tukaj. Verjetno, da je bil kraj koncentracije vseh mojih čutov, na kraju, kjer je moje življenje odraža.

Paolo Peyron

Nahaja se na pobočju Fiesole Fonte Lyuchente vrt je ustvaril Paolo PEYRON. Ves čas svojega življenja je zasnovana, obnovljeno, obnovljena in okrašena s strastnim navdušenjem in največjo pozornost.

Angelo Peyron kupil vilo leta 1914 in je najel arhitekta Hugo Dzhovannotstsi (1876-1957) za obnovo objekta v skladu z eklektičen slog modi, medtem ko.

Garden Fonte Lyuchente

Paolo Peyron podedoval posestvo leta 1919 in začel tu stalno živijo leta 1934, začel delati na oblikovanju vrta, ki je od takrat nenehno izvaja, skoraj brez prekinitve.




Uničenje zbranih med drugo svetovno vojno, zahteval rekonstrukcijo, in delo je bilo izvedeno intenzivno, so bili italijanski vrt, terase, stopnice in prostor za glasbo posvečeno Riccardom Mutijem, z razgledno točko na postelji jezero obrobljeno pušpana, ribnik, gozd, okrašeni elementi klasične vrtno arhitekturo in več kipi prinesel iz Benečije (približno 80, so postavljeni na vrtu in v gozdu).

Garden Fonte Lyuchente

V Fonte Lyuchente glavni element je voda. Obstaja 29 fontane zgrajena iz elementov različnih izvorov. vrtne terase dol polici ob idealnih vzdolžnih ulicah, z visokimi cipresami zajeti tako, da s pogledom na mesto, ki ga je mogoče videti, kot če gledaš na to skozi teleskop (Paolo Peyron je dejal, da je ustvaril sceno, kjer je mesto služi kot ozadje).

Garden Fonte Lyuchente

Na vzhodni strani posestva je ribnik, ki gleda stran, posvečeno glasbi. Priporočljivo je, da obiščete vilo spomladi videti cvetenja kitajski Wisteria, ko so stene terase v prvem vrtu sije z lepim barvo indigo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com