ProSadGuru.com

Vrbo: razred

Loosestrife, LythrumVrtovi so najpogostejši dve vrsti vrbo: vijolična vrbo (Lythrum salicaria) in prutevidny (L. virgatum). V zvezi z dekoracijo, so skoraj ne razlikuje.

Video: MAKLEYYA ali Bocconi Macleaya (BOCCONIA) SEM. mak

Od številnih sort roza I poudarjajo Lythrum salicaria `Swirl`. Ta rastlina je zelo nenavadno - bush svetel, velik in pregleden ob istem času. To je odlično kombinira z vrtnicami in hladno malin-roza odtenkih in svetlo rdeče Dahlia, helenium, planince. To je eden izmed najboljših sestavin za dosego šok barve v gredicami vroče mešanice.

Dve sorti veliko izpadejo na dlani madzhentovoy straža. Lythrum salicaria `Blush` natančno odraža njegovo ime. To je visok grm z brsti bledo rožnate tone, kot če blush o mladem dekletu, krvi in ​​mleku. On očitno ni združljiva s vrbo bolj agresivnih barv. Njegovo podjetje - razpis astilbe in Tradescantia. Druga nenavadna vrsta - neznani sadika, ki mi je dal znameniti nizozemski krajinski oblikovalec Piet Rudolf. Ta neimenovani primer zelo hladne barve razredčiti borovničev sladoled pa močno raste v mojem vrtu.

Video: kovačnik razred VIOLET

Najbolj presenetljive kombinacije z vrbo zagotoviti geliantus 'Lemon Queen`, Highlanders, stevia, astilbe chinensis. Madzhentovye vrbo ton popolnoma s hladno modri odtenki agastahe 'Blue Fortune`, geranije `Brookside` in `Rosanne`, Maja trava, Echinops, feverweed. Najboljši spremljevalec med grmovje - zheltolistnye oblika physocarpus, chubushnika, Derain, barberry.




Sestava več sort vrbo različne višine in barve, ki jih lahko dodate japonski Spiraea `Goldflame` in `Macrophylla`. Čeprav bi njihova zbirka dopolnjuje vsak vrt vrbo subtilne prehode iz bledo rožnate do svetlo Crimson odtenek. Pri dajanju take cvetlični posteljo na vrtu, ne pozabite, da so vijolične, roza odtenki zmanjšanje razdalje in se zdi bližje, kot je v resnici.

Video: Rastline in mi - srečna družina

Zelo impresivno vrbo v kombinaciji z jesenskih aster, kot so sorte aster bokotsvetkovoy `Prince`, 'Lady v Black`, `Horizontalis`. Na tej poti, lahko dodate Highlanders, aconite, daylilies.

Vrbo kombinaciji z žiti črpa močan kontrast. Okrasne trave gladko bogate fuksievye barve vrbo. sortna falyarisy `Picta` in `Luteopicta` bo prinesla pridih vedrino v Plamen ognju astilbe chinensis `Purpurlanze` in Lythrum salicaria `Robert`. Zlati oblaki ščuka turfy `Goldtau` odvrnejo od ostre Juriš vrbo 'Lady Sackville` in `Swirl`. Stolpec Reed ostrotsvetkovogo `Karl Forster` bo svetilniki miru v morju svetlo vrbo in planince.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com