ProSadGuru.com

Kiwi - Sadje vedno

Video: No, oochen okusno - Ice Cream "sadje Ice" od Kiwi!

Ta krompir sorte sem imel, ko sem živel v regiji Tula. Na četrti Placis videli nekaj nenavadnega - gomolje z žametno temnopolt. Toda domačini, za njihovo zaupanje, več let pa je zrasla. Ni jasno, če je prišel iz njih, ampak verjamem v besedo in sama kupila ločitev. Všeč mi je eksotična!

Kiwi razred

Ta raznolikost v tehnikami kmetovanja Všeč mi je: poganjki naravnost, brez Udarci, močnih grmovju. Sem, da je odraščal kot zgodaj - že kopanje za hrano v dveh mesecih od brstenje krompir.

Sem izkopal 7. julij

Kot vse zgodaj, mu ni cvetela, kljub temu, cvetenja nisem gledal vsako sezono.

v ospredju dve ležišči Kivi

Kiwi gomolji ponavadi rastejo velike in srednje, majhne stvari, ki se ne zgodi pogosto. Grade ugodno s starimi v tem letu ne izrodi v enem letu, in je še vedno največji in gladka.

izkopali sem dve ležišči Kivi

primerjavo dveh sort - Chugunkov in Kiwi

Tukaj je primer na sliki: sprejeta dva razreda v enakem znesku, ki ga teži. Toda pot gre povsem nestandarden, medtem ko kivija v vseh gnezd gladko. Stari železni lonci enkrat odrasel in ne želite več: krasta, sprememba, grde gomoljev. Kivi se ne zavržejo niti enkrat, nekako zanesljiv.

Krompirjev okus Kiwi

Po mojih pravilih pokušino kuhati vse vrste enaka, je bila primerjava pravilna. Krompir poskusiti: a) kuhana v uniformi brez soli, nato b) kuhana olupljen, soljeno po okusu, nato c), ocvrte v ponvi z sončničnega olja, nato g) v obliki palačinke, in nekatere sorte d) truplo v kotličku z mesom ali zelenjavo ali e) kuhamo krompirjeva juha.
Če je sorta okusa, je navadno omejeno na prvih treh vrst kuhanje, saj je bila sreča. Kiwi - različne bolj vsestranski, primeren za kulinarične užitke. Ne, ki imajo poseben okus, da je, kljub temu, se ne pokvari vsako jed, kot se to dogaja s krmo krompirja.

sprani gomolji




Skorja je žametna, enostaven za čiščenje. Čiščenje zelo preprosto - plitve oči. Vendar pa je meso gomolja je zelo gosto, tako da je nož bolje kot dobro zmeljemo. Paradoksalno je, da je dejstvo, da pri kuhanju olupljen gomolji obdržati svojo obliko in niso olupljeni lupine poči. Kivi, pridobljeno iz kuhanega pire dobro za pito polnjenje - v njej malo vlage.

enotna poči

V vročem kivi ni dobro

Ocvrta, ta sorta ni zelo dobra. Zaradi visokih trdnih snovi se krompir vsebine lahko zgorela v nekaterih mestih, medtem ko je v sredini rezine še vlažne.
Nekoliko bolje obnaša na palačinke - so par ocvrte hitreje kot grobo sesekljano klinčki. Ampak palačinke spet preveč suha, je zaželeno, da takoj po cvrtju napolnimo s kislo smetano ali omako mehčanje.

Video: Actinidia - Kiwi v vašem vrtu

palačinke so lepe, vendar je težko

v paradižnikovi omaki palačinke postanejo mehkejše

Video: Kiwi - puhasto sadje

Najbolje je, da kuhamo krompir v kotlu, obara z mesom ali zelenjavo. Glede na to, da se gomolji ne sodijo narazen, so pogosto kuhani celoto, izbiri kalibra.

Kiwi s piščancem in cimetom

Video: Parodija Challenge eksplozija Lubenica dlesni jogurt, kivi, surovo jajce, Orange Epic Fail Challenge

Kiwi arašidi, dušeno v kotlu

je dobro in začimbe: dodamo cimet, kumina, kumina, kumina, posušeno koper, bazilika. Ko je meso, se lahko dajo ven s krompirjem arašidi - zalege, brez pokrova, nato pa blizu in še vedno imajo na majhnem ognju za dvajset minut.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com