ProSadGuru.com

Kot sem zrasel paprike "ovnove rog"




Video: Priljubljeni videoposnetki - Sergej Savin

Pepper - je čarobna zelenjave. Njegova uporaba v živilih vse Azije od Turčije do Japonske, iz Srednje Azije v Indonezijo. In ga je ostrina postopoma, vendar zelo hitro navadiš. 
Rastem in sladko "bell" paprike, in začinjene sorte. Akutna sklicuje in poper "ovnove rog". Izgled je popolnoma ujema z imenom, a dolga (20 centimetrov) in krivuljo. V zreli obliki, je rdeča. Sem ga najel, ko je še rumena, pripravljen za uporabo. Ravno rdečico jaz nisem prinesel, saj koža postane težko. 
Pepper & amp; amp-amp-quot-rog Lamb & amp; amp-amp-quot-.
Gojenje paprike sadik začetek. Semena so posejana konec februarja. Za poper sadike idealno rodovitne zemlje z visoko vsebnostjo humusa, ga dobro odcedimo, raven pH 6,0-6,5. I Znamka zemljo za rože v razmerju 1: 1: 1 iz rodovitne črne zemlje, tal vrt in pesek. In po kramp, 12. marec sadike izgledala.


Sadik, 12. marec.
Zalivanje zmerno, veliko svetlobe, in sedaj en mesec kasneje, 13. aprila sadike pripravljena za sajenje.
Pepper pripravljena za sajenje v zemljo.Peppers so posajene v pripravljeno zemljo takoj, ko vreme dopušča. V tem času, sem posajene v zemlji aprila 18. ciljna Shema 50 x 60 cm. Po sajenju je potrebno namakanje.
Sajenje.
Dva tedna opravili, in moje zgodnje sajenje prišel pod točo. To se je zgodilo 1. maja.
Pod točo 1. maja.
Toda vse, kar je izkazalo tudi, preživela, je dobil hladno stres, dodatno utrjevanje.
Tri tedne kasneje, nisem zaliti rastline, omogoča zdravljenje mravlje, uši krošnjarji, najmočnejši sistemski insekticid kontaktne črevesnih dejanje "Commander". Rastline vrniti jekla veselo, cvet.
Pepper rože.
Pred sadja nizu naredil nekaj krmljenja, tekoče gnojilo za rastline in dobro fermentiranih-izvleček konjskega gnoja. Po 20 dneh, paprike so postali uživajo sveže.
Pepper na poti.
In zdaj poper pripravljeni za konzerviranje.
Pepper pripravljeni za konzerviranje.
Pepper Marina and roll do bank.
Pepper zdrobljen, moj,
poper
in postavi v bankah,
poper
Raje prostornino 0,7 litra. Prvič pour vrelo vodo, jo stati 10 minut, nato vodo so izpraznili in prelijemo vrelo marinado. Sestava marinado lahko karkoli, vendar pa mora biti kis. Dodam v marinadi poper, 2-3 nageljnove žbice, sladkor, sol. Vse zavrite, nato zlijemo dodamo kis. Pour poper, zvijemo pokrov,
poper
I flip, obloge, en dan pripravljen.
In dober tek!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com