ProSadGuru.com

Agapanthus, lantan in par psov

Video: Desire Home India seznam predvajanja

dscn7448.jpg

Hi hi !!! Nenavadno je, da še enkrat pade na poti, občutek, kot da je poletje le dva tedna. Žalost briše več, obstaja veliko vprašanj, nujno obnovo hiše rastline in najbolj pomembna stvar, da razmisli pripravo vrt za zimovke.Poyavilsya in za priložnost, da bi blog.

Včeraj sem preživel prijetno dan, šla reči zbogom gost Peter v Chirchik mestu, moja sestra Lena, preverite, lantanove semena so bili v vrečki, ampak tudi pogledal na posteljo Agapanthus in se posvetovala z Leno kot ona pa jim prezimovanje.

Med vožnjo v avtu, ki velja za obcestne površine in zelenice, je bilo tako vroče, ampak vse, kar je zeleno in cvetoče vrtnice, amarant, kozmos, Salvia, tagetesy in drevesa in bori in brinjem videti zelo simpatichno.Znachit vse vestno skrbijo za svoje vrtove in vrt pred hišo itd Imajo radi našo zemljo Uzbeki.

Lena in sem spoznal na trgu, pa še ni minilo in Cvetličarne so postali močno make zrasla v poletnem prikorenenyshi, je trdil eno tsvetovodkoy, ki je imela dve sanhetsii namesto afelyandra in sanhetsiya, odšel v dragih osebki otroke Euphorbia Milii in Crotone in Pachypodium fige in izgleda dobro, vendar je cena ........

Ob mestu peshochkom Leny.Vstretili imajo dve velike svoje hišne ljubljenčke in hiša zrasel plemyannik.A je tak obračun, ki samo dotakne svoje barve.

dscn7463.jpg

dscn7462.jpg

Lena velikih kmetij, in je dvignila mozolje, sem si vzel, da vidim te lepe hišne ptice.

dscn7475.jpg

dscn7474.jpg

Video: Posibles cambios para Camiones de comida m vil

dscn7473.jpg

To je neto pritenit postelje z potonike mladi, so se dvignile močnejši čez poletje in obljubljajo dobro cvetenje.

dscn7469.jpg

Na poti smo pounced na lubenice in življenje je postalo lepo, a še vedno vroče dnem.Po ponoči temperatura pade na 20 gradusov.Dnem 35-37.

In tu je Lena s svojim Agapanthus, foto vzetih iz zadnjega bloga, Agapanthus že blede in povečanje teže.

dscn1300a_0.jpg

dscn1284a_0.jpg

Tu so krasachiki, vendar obstajajo tudi bele.




Zdaj postelje izgledal ta tak.V pozimi počne podporo in vrže film, če obljuba hladno, nato pa nazaj gor, tako da lahko snimaet.I vesny.Da.Oni zamrzne, Marinochka.Ty pravico in je potrebno spremljati, ali prinesel v rastlinjaku.

dscn7471.jpg

Video: Smešno Bengali na

Anemone še razcvetela na vrtu .There bit hladilnik.

dscn7464.jpg

dscn7468.jpg

Ta edinstvena phlox, velikost cvet velika, in bush ni bolshoy.Krasivy rdeče ottenok.Uzhe posušilo, vendar še vedno lahko rassmotret.Ochen dobro.

dscn7467.jpg

Shafranchik samotar, sam.

dscn7472.jpg

dscn7413.jpg

To poletje napad kobilic in kobilice, veliko zelenja samo jedel in Lena in sem tudi samoe.My nalepili cmoki, sem rekel in šel nazaj na njenih dveh muck kotyatam.Ostalos je spal cel dan in za moj prihod je zelo dobra zabava.

Imam presenečenje na vrtu je tako .Odna ipomeyka začetek cvet, samo kalijo in da je tako smešno cvetje.

dscn7454.jpg

Najbolj neverjetna stvar, ki mi Albochka preživela in je tako malo stvar nenadoma rastsvela.Ya in razmišljanje ni razmišljal, nekje pod rutbekiey dobil moč in zlomil, sem mislil, da je odšel. Vau, to je lepo, zelo lepo, in obstaja veliko stranskih poganjkov in cvetnih popkov.

dscn7453.jpg

Pri tem do postaje. Vesel sem, da deliti z vami novic .29 avgusta semen Lantana letijo v Sankt Peterburgu, in od tam po pošti dekleta.

Na Galina raste v Peter elegantna stonecrop, ki je bila pozabljeno zgrabi v Taškentu, je obljubil ispravitsya.A fotografij kasneje bom naredil, grand, seveda.

Srečno pot na naše Petrograd !!!!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com