ProSadGuru.com

Zrak plastenje

Dober dan! Ko so napovedal spletno tekmovanje, in potem nisem, da sodelujejo v njem. Razen, če ti lahko kaj novega in zanimivega povedati, sem si mislil. In veseli objavo več izkušenih tovarišev, ki želijo, da se učijo iz izkušenj. Toda glede na načrtovano ena, po mojem mnenju, zanimivo malo primeru ... Zato sem se odločil za fotografiranje in opisujejo svoje omejene izkušnje. Master class to zagotovo ne more biti imenovan, ker je kolo nisem izumil. Mislila sem, da lahko začetnik vrtnarji koristno ne toliko opis kot fotografije. Po vizualno zaznavamo veliko lažje.

Video: Kako se množijo grozdja POLETJE / zračno plastenje

Sem že napisal, da je v moji hiši tam Scheffler. Odraslih rastlin. Listi so skoraj vse izgubljeno. Namesto, da je kot palma. Pravkar sem srbenje, da potaknjenci in dobili mlade grmovje. Toda po nasvetu izkušenih kolegov na spletni strani, sem se odločil, da počaka malo in ji dala možnost, da se premaknete stran od stresa. In zdaj, mesec dni po poti in po presaditvi Shefflerka oklimalas. Zgradili nove liste, popki nabreklih na podlagi fallen. Tako se je odločil, da je čas, da se stran od njih cherenochek. V tem času, dokler je vse fluffed in bo precej lepotica, hči odrašča. Za vzrejo sem izbral način zraka plastenjem. Zato ni naključje, ... Prvi rez Scheffler ni želel, in način, kako se izogniti zadnji preostali del matične rastline. Drugič, čim bolj zmanjšati tveganje za smrt za pobeg na oblikovanje korenin. In tretjič, sem pokazala ta metoda je zelo zanimivo. Samo celotna operacija ...

Pripravljen za začetek predhodnem dogovoru ... Prvi Shefflerke kopel dan, zdaj pa ne bo kmalu treba plavati. Potem je naredil delovno raztopino Kornevina, kot je navedeno na embalaži, in ga namočite čez noč Moss (nam je dal sooooo priročen kasneje). Je pripravil teren. Lahko uporabite ready-tla. Toda osebno sem s svojo kakovostjo nesrečni v zadnjem času. Zelo težka. Zato sem se odločil, da dodate malo šote zemljišča (tableto rastrebushila šote, zahvaljujoč deklet na mestu za namig!), Malo vermikulit in tabletochku aktivno oglje na varni strani, v primeru, ...

Ko so bile priprave pustili za sabo, gredo neposredno v sami operaciji (kaj bom poklical svoje naslednje korake?) Literatura ni zelo veliko, da se glasi, oče odločil, da uporabi izkušnje plastenje češnje pobeg. Razen nekaj odtenkov, je internet in uporabna :)

Prvi korak: Priprava na delovnem mestu, pravih materialov in orodij. In potrebujemo: kuhana mah, zemljo, plastične skodelice, Kornevin, krtačo, lopatico ali žlico, trak. In seveda piercing-rezanje orožje EU. Primerno oster nož, rezilo in tako naprej ... uporabljam enkratno skalpelom, kot njen mož na službenem potovanju in rezila precej dolgočasno, in skalpelom delo pozna.

Video: lovor, klimatska plastenja 3 mesece

Oh, skoraj bi pozabil, zagotovo morali pobegniti donatorjev :)

Drugi korak: To je treba označiti mesto rez. Sem odtekla od vrha približno 15 cm., In označene kozmetični karanrashom dvema linijama (v razdalji od centimetrov drug od drugega). Žal mi je za tako žensko pristop, vendar je lažje narediti rez v ravni liniji :)

Tretji korak: skalpel na trupu načrtovanih linij, da dve krožni rez. Samo sekajo lubja. In obroči niso bližnjic. Pustim za sabo trak okoli 1cm. debelina za SAP. Potreba, da bi jedli naš pobeg .

Video: vinska trta, zrak plastenje

Četrti korak: odstraniti lubje. Sooooo lepo, pri čemer gladke robove preostale skorje. Tukaj, v teoriji bi morala rastejo korenine !!!

Video: Crystal Grozdje. Air plastenje. razširitev




Ne pozabite, da pustiti za seboj most ...

Peti korak: cut in lubje v prahu kornevinom ... Če želite to narediti, uporabite čopič ...

Šesti korak: nalaga bolnikovo nalogo. Moss je izsušena, tako da je dovolj mokra. In ovit okoli kirurškem področju ...

Sedmi korak: Plastična stekla žagam do sredine dna in ne pozabite, da ga razrežite na sredini debla ...

Osmi korak: obleko gor skodelico na trupu. Tu in trak priročen jih pečat na steklo rez. Naša obliž mah bi morala biti približno v sredini stekla ...

Korak devet: Izpolnite stekla zemelku kuhana, jo navlažite z vodo iz pulvika ...

Ko bo moj pobeg pridobiti korenine, nisem srezhu na stekleno dno. Lepo stekla odstranimo. Če je mogoče, malo rastrebushu mah. In dal Babe V ločenem pot .

To je vse! Namesto stekla, lahko uporabite polietilen, vendar pa mora biti vsaj nekajkrat, da se uporabi za vlaženje zemlje. In tako lahko prelijemo korenine in v prihodnosti mogoče videti bolje. Ne sodite strogo moje operacijo :))) bolnikovo stanje je zadovoljivo. Kaj se zgodi potem bom pisal in pokazati!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com