ProSadGuru.com

Ale, april, bodimo prijatelji!

Video: Pesmi o aprila A.Barto za otroke "april" Igre za otroke

Pozdrav vsem in dobro jutro! V aprilu pričakujemo veliko pozitivnih čustev, topline in mladih rastočih zelišč in brsti lepa tsvetov.My prihodnost upanja za uspeh v spomladi sezone.No ni pripravljena na naravne presenečenja, kako nas dolgoletne narave uči naročiti pripravljenost do nepričakovanih obratov, prav in ne želite, da bi dobili na isti rake znova in še vedno sonce sprošča, prilagaja vrt besedila in izgubimo budnost, in potem ........ zmrzali, mešani toča, skoraj poletne temperature, in na koncu skoraj zimske hladne noči. Sami rastline v vrtu zamenjati in pomešal sezonah, kar je tisto, kar se je zgodilo v naši južni regionah.Postradala naša celotna država, potem ko je prišel močno poletno segrevanje mraz, kratek, a močan, daje vse poteryany.rasteniya izgubila na vrtu zunaj privlekatelnost.Teper počasi povrne vse vendar je evforija je bila nad hitro in čas previden odnos do vremena, in nenadoma spet? V Dejstvo je, da je zelo težko predvideti, da bi se to zgodilo --vdrug.

Zato sem se odločil, da bom zdaj sprejeti, kot je, in uživajo vse, spremenilo po stresanju vreme v sadu.kazhdomu kali, travinochke, novo Rostik.

dscn0170_0.jpg

To divje Calla, prinesel iz gore in raste že vrsto let, po cvet na spike oblikovane storžev z rdečimi jagodami, in pred kovylka raste, bo kmalu postala zelo občutljiva in lepa.

dscn0169_0.jpg

dscn0171_1.jpg

Skozi vrtu kalijo enake starosti delphiniums.

dscn0179_0.jpg

Gostitelj se je v hladnih dneh, vendar zravnal počasi.

dscn0177_0.jpg

Prvi listi Deutz, če ne škoda, vse pomerzla, da budleya analogichno.Szadi meta sekvoja.

dscn0172.jpg

Popolnoma obmerzla vetrnice, a se je hitro vrnil sveže listiki.A videli zametke teloh, sem -To je listni pecelj teloh in samo zaljubljen v zemljo, ampak je začel. Opomba.

Video: Kako sem teči moj dnevnik + obeti Leuchtturm 1917!

dscn0174_2.jpg

Keriya tudi utrpela Toda moč elektrarne je velik in celo brsti hilenkie tam.

dscn0180.jpg

Toda zlatice že toplo, tako svetlo.

dscn0181_0.jpg

dscn0182_2.jpg

Hitro povečuje Calla liste.

dscn0185_0.jpg




Vse aliumy zamrznila nekaj stebel levo.

dscn0184_0.jpg

Phlox očitno všeč vreme, cveti.

dscn0187.jpg

dscn0156_0.jpg

Malo o poskusih

dscn0191.jpg

In to je korenina obrezovanje izbrane sostanovalec aucuba si za je spodbuda edinstven, ampak enostavno, da bi korenine.

dscn0190.jpg Moja ena od dveh ukorenyashek Bougainvillea, že težko raste.

In to je vse, pozdrav od mesečnega myaukolok ki se že borijo, skoki in zabavno.

Video: Michael Kolschik krog trenutke iz filma Legenda Circus

dscn0197.jpg

dscn0193.jpg

Na to še storiti, ampak mislim, da ne bo novica, imam sestanke, čakajo rozete prikolice vijolice, ki je imenovana hochuhoy v Lyudovichkinom blog, takoj pohvalite in čaka ustrelil semena ginko.Tak ne proschayus.Vseh kot Vasil.

In kapljice Taškent pomladi

Video: Nakupi Fix Cena

17_apr_13.jpg

17_apr_17.jpg

17_apr_14.jpg

17_apr_20.jpg

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com