ProSadGuru.com

Žalosti in radosti




Video: Ženska - ženska ... zrak - voda ... ženska - veselje ... ženska - težave ..

Srečno, fantje in dekleta .... in pol mesecev kasneje, sem spet z vami) in dva novice .... ampak bonalno sliši na dobre in slabe. No, bom začel z slabo. Vse bo zapomnil moj blog o Phalaenopsis, ki sem jim rastejo v posodah iz stekla in tako naprej. In zagotovo se spomnite, sem napisal, da ujete moje oči, nemškega substrat imenovano Seramis za orhideje. Tam je zapisal, da je Seramis dveh vrst, čista (od obozhonnoy gline) in lubje za orhideje. Ne bom ponavljal, bom kratek .... to Seramise sem ubil 6 orhideje .... žalost ni poznala meja .... veliko bo zapomnil mojo zgodbo z ankete pogibanie moje rastline, po dimne bombe ... in tukaj sem lastne roke ..... hudiča sem potegnil, zavidate lepote ... sem potegnil iz pločevink in ..... ne vzdrževati mojemu orhideyki takšno spremembo v bankah so bili vlazhnenko in Seramise so samo usahnil .... in moja lepa Azalka, iz katere sem poskušal narediti, da ... bonsai presajeni v kovinsko posodo, je umrl tudi, ko sem prebral veliko na internetu, da kovinski obrat ne more biti, po več kot dveh tednih spet presadili ... Do sedaj, roka ne dvigne, da mečejo, smo bili prijatelji z njo tri leta ..... Skratka, ne bom razvila to temo, še vedno zelo velika torta je bila ... orhochki in so bili tako zelo, tako rekoč .... izključno za žalovanje ... sem se odločil, da uniči naslednji, vse, ki ste jo dobili v roke .... Winter. Ogrevanje. Ne za mene, da vam povem, kako težko naše rastline v času ogrevalne sezone. Zima jih prigovarjanj, oživiti spomladi, poleti in jeseni cvetoče raduje in rast .... Pozimi vse znova ... dobil! ... In sem šla nazaj v oblačenju! Prvi roko ujela dva balzam. Oba rozachkami cvet, ena roza, drugi vijolično. O vijolična pritožil, da vas nekako dobil, da razpršijo listov in popkov .... presaditi, tako v kokosovem podlago. Niti enkrat v zadnjem mesecu in pol, nisem spusti en sam list, ki pa še ni razcvetela. Nato je odšel v okviru Spathiphyllum. Nenehno visela z opuschonnymi ne dopušča časa za pijačo. Presadijo v Seramis, da je škoda vreči iz substrata po orhedey, da je zelo drago, infekcija. On je sedel v banki! rastlin več kot eno leto, počasi rasla, majhna ... na fotografijah pušča veliko vidnega rezultata, spodnji in zgornji listi ... drugi odšel v odraščanju .... več pod zaparka, presaditi skoraj vse .... anthurium se kopala po pošti, delonochki .... ne gram niti povečal, listi niso dovoljeni ... zelena cvet je ena, je mogoče videti s strahom in vse ... sedi v Seramise v skodelice za enkratno uporabo, brez lukenj ..Hoya, 3 listi, za leto ... posajene v čistih lubje lončkih tudi brez lukenj .... druga pa je sedel v čisti kokos .....Ficus Natasha všeč Seramise, vendar Ficus "variegata" ni všeč ... več Seramise kavo ....sedel v Seramise, luknje v lončkih ne ... na spodnjih in zgornjih listov vse jasno)))) opomba .... Hippeastrum stoji ob bok, malo dete .... po branju o ... reshila- zeolita moje! dolgo želel prenesti rastline hydroponically .... ampak! tam je bilo, toliko težav, presežek embalaže, koli fitelki, črpalke .... no, mesta, te vrste, ne moj .... in to je tisto, kar sem se odločil .... zeolita + vermikulit + manjše drenaža in voila! ob kavi in ​​HIPD HIPD so ravno iste otroke ... rešitev je enako ... ampak! prvič sedel v loncih z luknjami v posodi .... Dajmo)))Hibiscus je iz semena ... semena sedel v juniju za poletje ... vse 3 lista in sta izgubila .... Preberi več ... euharis ... sosed je dal malo glavo v poletnih mesecih, v poletnih mesecih, dve majhni listi in vse .... v zadnjem mesecu v zeolita, ena velika stanja in dojenčkov z dvema listi ... Dolgo časa je bila prilagojena tej zmesi .... Ne pozabite, pisal sem o steklene police, ki je sesul na Zamioculcas? Zamioculcas ne rastejo sploh po skladišču za približno eno leto ... plus njegov polk zlomil .... zadnji mesec .. zelo v mešanici in dieffenbachia ..... Naslednja singonium..perestal sishit konice listov To je žalostno otrostochek FITTON, vlekli poletje v trgovini ...ste gotovo z drugimi rožami, videl ga v fotografije ... jesenski plešast je, pustil nekaj listov na vrhu ... ... sem dal oskubijo na straneh in začel končno odrasti ...philodendron je tudi v mešanici ...Kordelin .... vymahala več kot meter in nag ... mi je pred dvema tednoma, kosi nafig je Boško .... zakoreninjena v isti mešanici ... kaj je to rastlina, ne vem ... je s prijateljem nekaj postopkov ... za dolgo časa sedel v vodi ... ... nekaj gnilega treh začela metati listi in korenine niso bila dana ... v mešanici zasajeno, malo manj kot pred tednom dni ...No, to je vse ... Če je kdo prebral do konca in kdo ne postane zanimiva, potem pa na koncu reči .... Zeolit ​​- mineral, vendar zeolita pod včasih pomenijo in bentonit - glina mineralno sestavo z. Bil je močno stiskanjem prstov kruši s praškom gline. In če so ti kamni zaliti z vodo, se spremeni v močvirje gline, iz katere si lahko plesni opeke. Ta mineral (bentonit), ki se uporablja za rastline, ne more biti: vse gnilobe dokončno. Kupil sem čisto zeolita v cvetličarno Trajalo je le dve zeolita paket hitro končalo in imam, da več ne najdem zamenjavo .... a je bila najdena v vozilu Mački ..... ne leglo polje celotno paše .... moti pa ne dobi ..... da je v tej družbi, in modro embalažo, je bilo čisto In vendar, polnilo, mora biti vulkanski! če je paket napisan ocean, voda pa bo raztopi ..... če sem iskren, že dalj časa išče tisto, kar potrebujete .... na embalaži eno, in v notranjosti .....))))) s SW. Svetlana)))))

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com