ProSadGuru.com

Draga, 8. marca !!!

Video: District 95 - Na 8. marca, moja draga ...

Kot darilo za vas, dragi pridelovalci, želim Povejte zgodbo, ki se je zgodilo z mojim prijateljem.

Video: Srečno pomlad, dragi! Na 8. marca !! Glasba kartica s humorjem in šale ..

Pauline je mož delal v izmenah. Tam je všeč, da je zapleteno in zmedeno, z izračunom teh istih sprememb. Na splošno velja, še enkrat, ko je prišel domov z dela, so ga prosili, da gredo, da ne deluje v svoji izmeni. Ali je bil tako utrujen, ali iz kakšnega drugega razloga, ampak je vzel dopust za teden dni. Samo na predvečer 8. marca. Ivan in Paul živela skupaj, ne tako dolgo nazaj, tako da je hotel narediti nekaj lepega za njo. Ubogi, sem šel po nakupih, je kupil nekaj daril, pakirana, skrbno skrita doma vse to od svoje žene, ki se uporablja pred časom ona ni imel ničesar. Dan pred praznikom je njegova žena poslala zgodaj spat, in polnočni napihovanje balonov.

Zjutraj, ko Pauline prebudil Vanja ji je prinesel čaj v postelji, sem bil pritrjen na čaj kuhano grenochki lasti. Prvič, Paul je bil presenečen, vendar ni pustil naprej. Potem, z zaprtimi očmi, njen mož jo je v sosednji sobi, kjer je bila praznična miza iz, so bili vsi predmeti privezana balone, in v kotu krasi pakirani darila. Od presenečenje za ženo Vanina čeljust padla toliko !!! Na njeno vprašanje Nimoy, mož preprosto odgovorila 8. marca, priljubljenega !!! In tukaj je čas, da se presenečeni Vane- njegova žena najprej poskušala nekaj reči, potem pa je šel v histeričen smeh. Po nekaj časa, to je vse isto prebil iz sebe nekaj besed: cesta je danes, 7. marec !!!!

No, kaj lahko storim slabo moža? Seveda so ta dan praznujejo in 8 šlo za praznično darilo. Prva stvar, da ujete moje oči v ljubezni parochke- trgovino, kjer prodajajo cvetje. Torej, moja mama in se je strast za gojenje cvetja in prvega tsvetok- fialka.Tot leta je bil verjetno najsrečnejši v življenju !!!

Video: __ 8. marec draga moja! __ kul glasbeni pozdrav

Sprazdnikom !!! Ljubezen in biti ljubljen

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com