ProSadGuru.com

5 Prednosti padec vrtnarjenje

5 padca prednosti vrtnarjenje

Misliš, kaj posaditi v jeseni? V jeseni je vrtnarjenje veliko prednosti. Prvič, če ste navdušeni vrtnarja, kot sem jaz, jesen - to je samo dodaten čas, v katerem lahko raztezajo še bolj zabavno. Drugič, padec ima svoje prednosti čez poletje in jih spomladi na ...

1. Končno, lahko delate na tla.

V začetku pomladi pa ni tako preprosto pripraviti mehko, puhasto zemljo za sajenje zgodnjega zelenjava, zelišča ali rože. Zemlja je še vedno hladna in ne samo delo z njim. Toda delo v jeseni z zemljo - to je užitek in skoraj brez težav. Samo dodajte malo kompost - in vse priprave za jesensko sajenje.

Video: Dodelitev Dnevnik: Zgodnja jesen zelenjava plot, polivinilastim tunelom & Posodobitev toplogrednih vrtnarjenje


Fall sajenje bo pritožba na velike in majhne!

Seveda, v jeseni le ne bo rastlin, vendar je rahlo zemljo poenostavlja to nalogo precej.

2. Še nimate potiti.

Jesensko vreme je veliko bolj prijetna za vrtnarja, kot poletni vročini. To še posebej velja za takšne vročini, kot moj. Jesensko sonce ni tako peče in delo na vrtu lahko vsaj cel dan.

3. Žuželke ne moti.

Insektov kolonije uspevajo v poletnih mesecih. Do jeseni dejavnosti večine vrtnih škodljivcev se zmanjša. Mnogi od njih zimsko spanje. To pomeni, da v jeseni ste manj skrbeti za zatiranje škodljivcev. To tudi pomeni, da je delo v vrtu, ki jih ne tvegati, da postane tarča napadalcev krvosesnih. Ampak jaz bi zelo priporočam menite, da je padec kobilice. Jesen - to je njihov najljubši čas, poleg tega pa nesejo jajca v jeseni prihodnjega leta.

4. Popusti in prodaja rastlin.




Jesen - to je konec vrtnarske sezone, in nakupovanje seveda napove prodajo. Na prodaj lahko kupite trajnic in enoletnic. Kot je za slednje, še vedno vas bo navdušila v hiši - v zaprtih prostorih vrtnarjenje v jeseni in pozimi, saj nihče ni bil odpovedan!


poletje praznovanje se nadaljuje! Ampak soba ...

Da, Jesen - pravi čas za vsakogar, ki želi, da jama v zemljo - ne le, da so rastline v teku na popust ...

5. Prodaja instrumentov in potrošnega materiala.

Verjetno vsak vrtnar ima poseben vrtno orodje, ki je / je bila dolgo sanjal, vendar ne more kupiti. No, jesen - ravno veliko časa, ko so drage vrtno orodje prodajajo s popustom. Možno je, da v tem trenutku in vaše cenjeno instrumenta nekje pripravljena za prodajo ...


V jeseni obstaja možnost kupiti coveted vrtno orodje s popustom ...

Enako velja za gnojila, pesticidi, itd Organski vrtnarji kot mi nakupom naravna, varna za otroke in domače živali izdelkov v jeseni. V skoraj vseh primerih je rok uporabnosti izdelka, razširja in vrt za naslednje leto. Jesen - najboljši čas za nakup semen in žarnice. V jeseni so veliko cenejši kot spomladi, in rok trajanja večine semen - vsaj dve sezoni.

Video: Zakaj gojila čebulo in česen. 5 RAZLOGOV ZA prepričajte, da je!

Vtisi o značilnosti jeseni vrtnarjenje skupni Jaipi Sixbear.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com