ProSadGuru.com

Kitajske magnolije vinske trte

Če ste se soočajo z resnico, z Kitajske magnolije vinske trte nekaj kapljic velikosti cvetja. Vendar pa je na drugi strani, pridelovalci - isti ljudje, in zdravilne plezalec prav na kmetiji. Poleg tega bodo koristi dvojno: in zdravje bo dobil nazaj, in stran se bo preoblikovala.

Ta čudež trta je prišel k meni po nesreči. Sprva mi ni plačati veliko pozornosti. No, raste zaupanje in raste, zaostaja, kjer je všeč. V juniju, cvetenja bele in roza dišečimi cvetovi, nato pa so jagode, ki zorijo v septembru in se hranijo na svoje fine sadja izvira vso zimo, redčenjem dolgočasno zimsko pokrajino svetlo barvo maline. Potem pa je izvedel, da so zaklad sem zaljubljen - kitajski magnolija vinske trte.

In sem mislil, kako diši limone? Je odprl oči, da je soseda razsvetljeno, da je njihova vrednost limonske trave na drugem mestu po ginseng. Pijačo iz njegove jagode samo tone in povečuje učinkovitost. Vendar se je izkazalo, da je, limonske trave rana okoli drevesa in se razprostira na soncu, in koren del je v naravnih razmerah vedno v senci. tako se je zgodilo, da je moj kitajski sedeli poleg grozdja in tkanine, skupaj z njim na piedestal. In, očitno je res všeč.

Mimogrede, iz istega soseda sem se naučil, da je Tudi senčno mesto limonske trave slabo razvita in skoraj brez sadja. In na odprtih sončnih področjih, izgubi vse znake vinsko trto, postane nizek grm.

zemlja imamo rodovitna, vendar lahka, ohlapna in zmerno vlažna, kar je bilo očitno tudi po okusu magnolija. Že več let zbiramo iz enega grma do treh kilogramov jagod! V zvezi z oskrbo, potem delam nič posebnega. Od časa do časa, zrahljamo zemljo okoli rastline.




ne more kopati! Korenine magnolije-površine - se lahko hitro poškoduje. Gnojiti mineralnih in tekočih organskih gnojil: dušik vzmet dati več, in v jeseni - fosfor-kalij.

Pred zimsko zastirko s šoto ali preperela kompost, na naši čeden zdravnika zamrznila.

V poletnih mesecih, tudi preživim ta postopek, vendar z namenom, da ne zemlja ni suha. V začetku spomladi, tik pred zbujam, Jaz poskrbi magnolija frizuro, odstranjevanje suhe in odvečne poganjke. Ob istem času, lahko dopolnitev državnih zelene Male ukoreninjenih potaknjencev izhajajo. Čeprav je najbolje, da množijo Kitajske magnolije vinske trte koreninski poganjki. In semena lahko, ampak kot se je izkazalo, so se hitro izgubijo svojo kalitev. Poskušal sem enkrat - ne kalijo.

Ja, sem skoraj pozabil. Od sadika počakati letino zdravil jagod imajo pet ali šest let, in to je najboljše. Ampak mislim, da to ni pomembno - limonin trto brez njega lepa.

Anna Korobochkina, Cvetličarna amaterski (v reviji "Obožujem rože", 2013)

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com