ProSadGuru.com

O Lachenalia rastlin

Hočeš vtis? Nakup Lachenalia!

Garantiram, tak obrat bo imel eno za celotno območje, tako da je območje na celotno mesto! Izgredov barv te rastline bo stopila nobenega snega, tudi če je v tvoji duši. Ko Lachenalia zrasel le v Južni Afriki. In zdaj - in na moji okenski polici.


foto Lachenalia

Razred Harlekin prepoznamo po temno roza cvetovi z rumenim odtenkom, od Naida svetlo rumene oči na belem ozadju, dobro, škrlatna in oranžne rože - to je lep Po!

Oglejte si te elektrarne in ne poskušajte rastejo preprosto nemogoče. Vsak od nas ima svoje asociacije, da me osebno Lachenalia nekoliko spominja na drobne svetle papige, ki je letel v oknu pozimi, ampak ostali sedi na toplo okensko polico. Gledam jih, in ne morem pomagati, ampak nasmeh: je potrebno - v istem kali tako živ, bi rekel, strupenih svetle barve!

Še en čudež - Lachenalia cveti pozimi in poleti upokojil. V tem času, sem se ga predloži na balkon in samo mokro podlago. V prvem letu, ko je moja poletna Lachenalia padla liste, me je bilo strah, vendar se je izkazalo, da je to normalno. Toda gnojilo skoraj sem prinesel ta cvet do smrti.

Nehote se zdi, da je treba rastlina s takimi svetle, močne barve, ki se hranijo več, tako da začnem vnet, dokler se listi začeli porumenijo. Ta rastlina je bolje, nezadostna in Lachenalia gnojilo potrebuje samo eno pomembno obdobje, ko se oblikujejo popki in v času cvetenja, - potem sem ga imel in gnojiti (približno enkrat na teden). In vzamem odmerek dvakrat manj, kot je priporočeno na nalepki.

Lachenalia poletje počival, obnovili v začetku jeseni, izležejo mlade liste. Jaz sem samo vesel, in se vprašal, in zakaj naši pridelovalci ne pozoren na tako čudovito rožo? Ampak potem je moje veselje zmanjšala. Listi v obliki trakov postala bolj in bolj, in da je res v decembru na nos - in Lachenalia cvet sploh ne mislim.

Video: Dokumentarni film o rastlini

V bistvu sem doslednost, in občudovali zelene liste, vendar je bilo preveč nenavadno papiga želel rastejo rože. Sem začel študirati literaturo. Kot vedno se je zgodilo v temperaturi. Za uspešno cvetenja zimo morate moč 8-10 °. Torej, to je, zakaj nihče ne dobi lashenariyu! Blame centralno ogrevanje.


Foto Lachenalia aloevidnoy




Skratka, v zimskem času, sem ostal brez cvetja. Toda naslednje leto, pripravite - spraviti v red in se izolirajo zastekljene balkone in zgodaj jeseni Lachenalia tam premaknili. V plitvo skledo in široko sem pristal več žarnic.

Zalivanje začela takoj, ko je videla, da je rastlina zbudil. Ampak ... je bil november, december in socvetja ne, ne za njih. Ja, kaj je narobe?! Nazadnje, v januarju, je bila prva debela stebla. Ja, sem prisiljen Lachenalia mi živčni!

Ob koncu januarja, sem čakal na svoje papige. Gledam na njih - in ne rabim nobenih vitaminov preživeti pozimi blues.

Larisa Kirillova, Cvetličarna Cvetličarna

poletje presaditev

Lashenariyu razmnoženih hči žarnice. Od mater čebulo otroci ločeni sredi poletja. Tam je dobra referenčna točka - ko se listi posuši (približno kot tulipani). V tem času, in obrat je enostavno, da se presaditev. Vzamem širok, vendar plitvo skledo, prelijemo nazaj rodovitno vrtno zemljo, posadimo čebulice, vodo in pustimo do konca poletja (dokler obrat ne bo zbudil). Sem v lonec s premerom približno 15 cm rastline žarnice takoj 7-8 za grmom je bilo bolj bujno. Mladi žarnice cvetijo drugo leto.

Lachenalia žarnica rot - kaj je to? Najverjetneje, zemlja je kriv. Ali je preveč stisnjena ali preveč zaliti.

• Bele lise na listih. bolezen Rastlina glivična, verjetno zaradi mokrega tal. Presaditev v mehko in suho zemljo.

• Žarnica gnilobe. Opomba pot - bi moral biti sterilizirano tal - razkužiti, mora biti žarnica biti zdrava, nepoškodovana. Pred sajenjem, ga pomočimo v šibki raztopini kalijevega permanganata.

Lachenalia (iz osebnih izkušenj), v reviji "Obožujem rože" 2013

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com