ProSadGuru.com

Gaster

Gaster živi z mano za pet let, z njo se je začela zbirati mojo malo zbirko sukulent. Spomnim se, da sem ta obrat všeč na prvi pogled. Sčasoma, z nekaterimi rastlinami pustim, obstaja veliko novega, ampak dojenček je še vedno v favorita. Sem oblikovala mnenje, da Gaster - skoraj idealno za sočne polico. O vsebini rastline in skušam povedati.

Za začetek, it gušter - rastlina je zelo lepa. Njene debelimi listi v obliki jezika so preproste, vendar s sliko in zanimivo teksturo. Na steblo skrajšan, odrastejo v dveh vrstah, ki tvorijo gosto ventilator. Edge stanja urejena gladki prosojni zob, ki je gosto koža prekrita z vzorcem svetlobnih gričih. Vse to je zelo lepo, na otip ....

gastenii listpecelj Gastercvetje Gaster

Raste sočna počasi dovolj, vendar hkrati porast je opazen. S starostjo, ravno oboževalec listov začne rahlo zasuk v spiralo. Vsaka tvorba rastlin ne zahteva le, če želite otsazhivayut otroke. Odvisne vtičnice neprestano tvorjena na spodnjem delu stebla, več kot enkrat moram jih ločimo in dati proč.

Adult rozeta GasterMoj Gaster je odrasla, odide v dolžino približno 10 cm. Tako se Druga prednost se lahko šteje za kompaktne velikosti obrata (pridelovalci cvetlični bodo spoznali z izkušnjo imam). Vendar pa so bolj visoki vrste.

Še en plus - Gaster nezahteven pogoji za pridržanje. Imam raste na dobro osvetljen okensko polico, ampak neposredno sonce, da postane le mimogrede (na zelo svetlo sončno lista je temno zelena, izgubil slika). Pot blizu, dihanje tla s peskom. Jaz zalivati ​​po sušenju tal.

Premazi redko privošči v najboljšem primeru v poletnih mesecih enkrat na mesec, vendar presaditvi vsako pomlad. Zime Gaster ohladiti okensko polico s kaktusi, temperatura variira približno 10-15 stopinj. Polna peresushki (kot pretirane vlage), ta rastlina ne mara, tako kot pozimi večkrat zalivati, vendar ne v izobilju, in le v zelo toplih, sončnih dni.




Guster - nezahtevna sočnaIn kar je najpomembnejše - Gaster lahko prosim razcvetu običajnega okensko polico! S tajnim upanjem, sem pogledal vsako pomlad, in končno, v letošnjem letu, ona mi prisotni na. Očitno so vsi pogoji razvit za cvetenje - poletni hranjenje pomagali, da pridobijo moč in zapreti pot, zadostno količino sonca in mrzlo zimo je spodbudil, da zacveti.

Tu v sredi zime, v začetku januarja, sem videla dolgo pričakovani majhno konico. Bližje pomladi, z nastopom jasnih sončnih dni, Gaster pospešeno in raste dolgo puščico. Smešno roza in zeleni cvetovi začeli odpirati v začetku marca. Enotni cvet je potekala le nekaj dni, ampak na konico, ki je sčasoma zrasla do 75 cm, so rože več kot 40 kosov, tako da sem imel veselje do sredine aprila.

Žal pa so tudi rože niso mi je pomagal razjasniti moje ime hišne. Obstaja več podobnih vrst, vendar je njihova v naravi Gaster 70, in so enostavno križali med seboj in s tem povezane aloe in Haworth. Torej izvedeli točno ime vrste, je malo verjetno. Užival bom samo Gaster.

Avtor članka in fotografije Dorogova Anna

23.05.2007

© HomeFlowers.ru. Vse pravice pridržane. Ponatis in vsaka sprememba tega materiala brez predhodnega pisnega dovoljenja mestu prepovedano!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com