ProSadGuru.com

Datum dlani iz kamna

Datum dlani iz kamna

Danes, lahko kupite veliko različnih vrst palmovih dreves v trgovinah, ampak datum palm To je še vedno favorit za veliko ljudi.

Bila je lepa, nezahtevne in zrasel iz kamna - popolnoma prilagojena življenju samo v vašem stanovanju.

Adult palma je precej drago. Poleg tega, vedno obstaja tveganje, da je obrat goji v rastlinjaku ne navadijo na vašem domu: ni tako vlažnosti in temperature, ne da bi te vode in gnojil.

Vse palme rastejo počasi, in datum, ni nobena izjema. Pri načrtovanju za prihodnje nakup prostorno stanovanje ali ustvarjanje zimski vrt en dan, ko otroci odraščajo, obrat palma zdaj - naj raste!

Priprava sadilnega materiala. Za začetek rok kupiti (ne ocvrt) in jih jedo. Zberite kosti, jih lahko takoj ali v roku nekaj dni rastlin. Najboljši čas za sajenje - začetek pomladi.

Včasih svetujemo pred sajenjem namočite jamo od datuma za nekaj ur v topli vodi ali pa plitve reze v njem, da bi bilo lažje razdeliti. Te manipulacije imajo poseben pomen, je pomembno, da se kakovost tamarind, ki je bila zrela, velika, ne ocvrte.

Posoda in substrat. Za datume sajenje uporabo globoke globoke lončke ali posode (lončki) z mokrim peskom ali mešanico šote in peska ali žaganje. Lonci da luknje, tako da voda ne stagnirajo. Bone svetovanje posajene navpično v globino 1-2 cm od poverhnosti.Na moje mnenje, da ni pomembno, kako bi zapolnili kosti, v divjini so vsak padec in kalitve. Vendar je treba potresemo mešanico na vrhu, tako da ne izsuši.

Temperatura. Temperatura mora biti visoka, 24-26 stopinj in 15 stopinj poganjki se pričakujejo letos.

Datum dlani iz kamna

Zalivanje. Zalivanje redno, mora podlaga biti vlažna, vendar ne mokra.




Datum kosti dlani kalijo v 1-3 mesecih po sajenju, lahko pa ležijo v zemlji za veliko dlje, ne da bi se gibljejo v rasti. Poganjki kot grobo travo, raste počasi.

Transplant. Ko poganjki dosegli 10 cm jih nežno, pri čemer pazite, da ne poškodujete koren, posajene v ločenih globoke lončke premera tal 10-12 cm za dlani ali mešanico trave, listov zemlje, humusa, šote zemlje in peska. Ostanki semena ni potrebno odstraniti. Hrbtenica za datum dlani sadike na raste v globino, in ne raste na površini.

Če imate malo časa, veliko skrbi, ki jih lahko preprosto pozabi, da voda, zasajene datum dlani kosti - lahko uporabite moje izkušnje. Sem na balkonu je škatla letnih cvetja: petunije ali surfiniyami. To ga je spomladi sem zasajeno seme. Petunije zalivati ​​bolj ali manj redno, cvetijo vse poletje. V avgustu so trde zelene sadike posajene fige so odkrili med petunije. Višina sadik je drugačen - od 4 do 12 cm.

Datum dlani iz kamna

Z nastopom jeseni petunije blede in uvela, suhih do stebla, sem postopno zniževala. V škatli je bilo le zametki datum dlani. To sem sedeli v ločenih lončkih. Udobno, korenine petunije v poletnem spletenih mreže trdnih rok za presaditev so urejene glineni prostor okoli kamna, zaradi česar je lažje za presaditev. Koreninski sistem sadik na datum dlani ni poškodovan sploh.

Zima rast sadik preneha, zalivanje je treba zmerno. Ko se pomlad začne rasti dolgo ozko stalno stanja.

Prvi dve leti je datum dlani je kot togo, počasi rastoče trave. Moraš skrbeti za to približno enako kot pri odraslih dlani. Zalivanje zmerno, mehko podlago, tako da voda ne stagnirajo. Palma raste počasi, tako pogoste jutranje ne potrebuje.

V tretjem letu datum palmovih listov z zelo širokim, vendar rezila listnate so trdni, včasih delno ločeni.

Datum dlani iz kamna

Prvi pravi dolge, razkosanih listi v datum palma pojavi v 4-5 leta. Po tem, za dlan morali drevesa, da bi našli stalno prebivališče, tako da je okno, najverjetneje ne bo ustrezal. Pogoji skrbi za datum dlani.

Datum dlani iz kamnagreendom.net
Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com