ProSadGuru.com

Ali moram zmanjšati stebla na orhideje?

Z orhidejo sem vedno imela napete odnose - Samo ne vem, kako pravilno skrbeti za to, ker ni razumel, zakaj je v nekaterih trenutkih to trmasti cvet obnaša tak ali drugačen način, in v resnici, preden je bilo super in zelo enostavno (kar zadeva skrbi za to), brez kakršnih koli težav, vendar nekatere stvari ne zapusti moje svetlo glavo in nekaj, kar ne razumejo.

To se je izkazalo za eno točko: ali odrezati na orhidej cvet spike je potrebno. V nekaterih ekstremnih razmerah, ko orhideja preneha normalno raste, gnil ali cvetje, se zdi obrezovanje pecelj, da je bolj racionalno kot v vseh drugih časih, ampak v normalnih okoliščinah, kot je, na primer, opravljajo obrezovanje v nekaterih drugih rastlin, je treba ne izpostavljajte orhidejo za tak preizkus. Če je tako, v kakšnem tudi druge vidike zmanjšati stebla, in ali sem delal, da je ali znižanje stebla pecelj na orhidej v točkah zgoraj zgibnih?

Na splošno, za sam dokončanje iskanje informacij, sem pogruntal in je objavljen na policah, tako da me, in boste, upam, da bo koristno, da se glasi vse, kar sem pretrpel.

Video: Obrezovanje pecelj Orchid / Naj cut in kdaj?! (Obrezovanje orhidejo pecelj e)

Torej, je izrezan iz orhideje izhaja potrebujete?

Orchid cvet spike se lahko dajo v kateri koli smeri, - preverili bomo to ni zagotovo, vendar so vedno jasno, kje - izpod listov v korenine orhidej. Premik v rasti orhidej v popolnoma neznano smer, to pomeni, lahko rastejo in kaotično zamahom svoje panoge, pecljev, kot hočejo.




Da ne bi odrezati cvet stebla, ki so še vedno aktivni, ampak samo preprečuje ali več jasno, kje rastejo, takoj, ko vidiš, da so svoje poti, kot tudi dosegli želeno velikost in dolžino, začeti jih spodbudil - vezan na leseno palico, tako da še naprej raste v želeno smer in so bolj zadržana kot brez popravka.

Trim stebla v tem primeru - je povsem vaša želja. Pecljev imajo orhideje tudi obrezani, da dobimo alg ali več aktivnih rasti, vendar na splošno, prva varianta. Morate pravilno opravljati to delo, da bi dobili nekaj, kar na koncu - govorimo o rezultatu, ki smo skupaj, so, da bi vzajemne prizadevanja.

Video: Kako zmanjšati pecelj Phalaenopsis orhideje

Odrežite stebla na orhidejo na drugem ali tretjem ledvice, lahko pod, vendar je odrezan z eno potezo in brez travmatičnih pookusom. Če je želja zmanjšati stebla na dnu orhideje, štetja, za očitnih razlogov, da ni nujno, da v celoti cveteti kmalu.

Posodobite orhideje uporabo obrezovanje pecelj - plemenitemu cilju in rešiti veliko težav, vendar ne pogosto uporabljajo svoje "adut", sicer pa so brez vrednosti in ne bo več pokazal svojo moč.

Po rezanju peclja orhideje v tretjem mesecu bo dala dober nov otrostochki z odličnimi zdravih pecljev, brsti, ki je dokončno postavil temelje za novo cvetenje. Podveza, zalivanje in gnojenje ostati prednostna naloga v skrbi za orhideje, ki je, ne pozabimo, kaj parametri morajo skrbeti tako čudežno rožo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com