ProSadGuru.com

Sedum false

Sedum false

Trdila je, da je Sedum (stonecrops) najbolje razmnožujejo s potaknjenci. Moja izkušnja ga zavrača. Pred štirimi leti, pa babico v Urala, opozoril na cvet v svoji hiši, ki je samo ni razcvetela, kot je bilo, sem povozil skalnati hrib, ki tvori svetlo roza "lužo". To je bil "stonecrop napačna."

Ko rastlina razcvetela, sem zbrala semena. So majhne, ​​skoraj v obliki prahu. Konec februarja, jih sejati v škatle, v peščenih tleh (ne prisypaya tal).

Pokrita s celofan in jih na toplem. Deset dni kasneje, skoraj neopazno pojav. Brez povečevalnim steklom, da ne morem bili in videli. Ko sadike zrasel, celofan odstranjen. Konec maja, ko so sadike imeli na voljo dva meseca, da jih je padla v tla na stalno mesto.

V drugem letu obrat razcvetela. Za svoj boljši razvoj in ne za utrujene zapustil le eno cvetenja vejica.

stonecrop false

Sedum false - rastlin senca strpen, zimsko-Hardy, nezahtevna za sestavo tal (glavna stvar, da je svoboden).

Listi rastline spravi nastop hladnem vremenu. Cvetovi so vijolične barve, pogosto - svetlo roza. Cveti od junija do avgusta.

Video: Sedum false




Ko ima stonecrop neželenega steblo FALSE (in lezenju enakomerno v vseh smereh, hkrati), ko je cvetenje, ustvarja učinek barvnega obliža.

stonecrop false

Sedum false (tako kot vsa Sedum) - rastlina, agresor in ni všeč sosesko z drugimi barvami, zato je primeren pristanek ali v ločenih skupinah, bodisi na skalnem griču.

Semena zorijo v avgustu, vendar če ne nameravate, da jih zbirajo, odtrgajte blede cvetove.

stonecrop false

Listi stonecrops napačne kot sodelujočemu gozdarstvo - Sedum imajo zdravilne lastnosti. V skladu s priročnikom o ljudskem zdravilstvu, njihovo uporabo za opekline, razjede, z dodatkom piva kot obkladki na sklepe, tudi za odstranjevanje bradavic in žulji. Vendar pa je za uporabo liste in zlasti sok, bodite previdni, saj Rastlinski sok je draži, dobili na zdravo kožo, ki povzroča srbenje in mehurji.

Elegantno videz in cvetličnih aranžmajev lažnih stonecrops dane v keramične vaze v bližini snags.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com