ProSadGuru.com

Jesensko praznovanje stonecrops

Na stonecrop lahko rečem, verjetno za vedno)) Moja zbirka teh čudovitih rastlin v tej sezoni temeljito dopolniti, vendar pa je danes - na drugi strani. Jesen, hladno in vlažno, in moji mladi stonecrops končno prišli do cveti! To se običajno zgodi že veliko prej, vendar je del rastline je kupil majhne, ​​šibke sadike (so bolni za dolgo časa, čeprav stonecrops in nezahtevne), in nekateri so zrasla iz semena, tako da mnogi pridejo v veljavo šele jeseni. In zdaj prijeten barve.

Cvetoče Sedum FALSE


Rumena začeli cveti avgusta in bo trajal do sedaj

Video: Poslovni jesenski večer ličila 2016. Tatyana Vladimirova Nadežda Timofeeva

cvetoče stonecrop

Tukaj na tej vmesna stonecrop cvet potemni do zlato rjave barve, zaradi tega, kar socvetje videti še posebej zanimiv. Čeprav, če menite, da slike na embalaži, da bi postali rdeči)) Potem pa glede na proizvajalca, se zdi, ne: to sadika je bila imenovana za Sedum rupestre - skalno stonecrop, vendar prevedli ime kot styloid stonecrop (Sedum subulatum). V bistvu je to rastlina ne pripada isti ali različnih vrst in je, kolikor sem zaskrbljen, obliko lažne stonecrop (Sedum spurium).

cvetoče stonecrop

Naj sedanji cvet ni tako bogat kot običajno, vendar pa je med oveneli listja bujnim zelenjem in pisanimi cvetovi stonecrops zadovoljen kot kdajkoli prej.

Video: JESEN ličila / GET READY WITH ME / priti skupaj ..

Cvetoče Sedum

Sedum vidno rast ni prišel ven - 20-30 cm od sile. In cvetoče grmovnice zelo neenakomerno nekje že blede, in nekje drugje v stojalo bud.




Socvetje je vidno stonecrop

Pester stonecrop, čeprav ne v razcvetu, na noben način ne slabše, da njihovi kolegi v lepoti cvetenja:

Pester tvori stonecrop

In to dosegel brsti :) Čeprav je težko določiti vrsto - to je ena od stonecrops vzgojene iz semenske mešanice. Prepoznajte stonecrops - zaposlovanje težko)) Nekateri od njih so podobni drug drugemu s svojim videzom in da potrebujejo strokovno znanje za razumevanje ...

brsti stonecrop

Imate rastočih stonecrops? Kot so cvetijo, če prosim z barvami jeseni?

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com