ProSadGuru.com

Rose, kraljica cvetja!

Video: Kraljica cvetja ... cvet ljubezni.

 Dišeče, razkošno, izjemna, lepa, lepa, s čudovitim vonjem po velikih duhov, Rose priznano državno priljubljene.
In, seveda, in me je osvojil s svojo lepoto!

Rose soba - zelo krhka cvet. To je povezano mi z žensko lepoto in nežnosti.
Morate močno prizadevala, da rastejo to čarobno rastlino!

rose


Pred kratkim sem se ukvarjajo s pridelavo vrtnic. 
Prvič, moja slaba izkušnja je bila povezana z kupili povečal v trgovini, da je pred našimi očmi začeli umreti, najprej odpadejo listi, nato pa popki cvetov, in nato na vse je izgubljeno! Polje, sem se odločil poskusiti znova, vendar pa je že sprejela steblo vrtnice v moj sosed doma in se sprašujem, me je ujela in je zrasel v lepo grm!

Zdaj imam tri vrtnice - dve rdeči in eno belo!




To je prva rdeča rozeta, sem ročico soseda.
rose

 To rozeta v poletnih mesecih, sem zasajene v državi, v tla. Bila je tam, tako dozorela in goji, in cvetje narediti čudež za nekatere.
rose

To je moja druga rdeča rozeta. 
rose

In končno moj lepi beli.
rose

Želim deliti z vami svoje izkušnje pri gojenju kraljice. 
V - Prvo, ne kupujejo te cvetličarn (moj nasvet), ga je v nekaj dneh bo vihra. Rastline v trgovinah so polna različnih kemikalij, in ne živijo dolgo, bolje, da se sadike od znancev ali prijateljev. Posajene v zemlji previdno v velik lonec za rože lahko spustiš korenin, in se prepričajte, da kritje vrh stekleno posodo ali plastično vrečko ustvariti ugodno ozračje za kalitev potaknjencev. 
Zalivanje dvakrat na teden, Rose ljubi vodo. 
Gnojiti tla s humusom, najboljše konja (če obstaja). 
Pot z elektrarno, je bolje, da v sončnem oknu.
Občasno obrišite liste z vodo navlaženo bombažno krpico na listi dihati bolje. 

Video: Rose srce -Koroleva tsvetov.Istselenie

Voobshche rastlin bi bilo brez težav, če ne za pršice, ki se zavzema, da se usede na moje vrtnice. Metode za boj proti pršic - spray rastline z raztopino ali Aktelika fitoverm (razredčenih po navodilih). Sem vzgojiti Ena ampula 500 ml vode.

Upam, da vam bo uspelo!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com