ProSadGuru.com

Moje najljubše živali vrtnice!

Video: Nakit iz zelenjave. Rose kumare. Okraski iz kumar. Carving Kumara

Moja soba je že dolgo kot cvet, in mi je veliko všeč! Ni imel dovolj te lepote, majhno kopijo priznane kraljice cvetja samo. 8. marca mi je moj fant je doma vrtnico! Seveda, rad vidim cvet ujeli in zadovoljen oko dlje. Slišala sem, da je bil zelo slabe volje, težko skrbeti za njega, tako skrbelo ... Kaj bi užaljen, Misha, če rozeta ni preživel! Sem začela aktivno iskanje internet za informacije o tem negi rastlin, prosite prijatelje. In držijo svojih pravil: morate radi cvetje! Vedno sem govoril, da jih nežno, ko zalivanje, povedati, kaj so lepe, kot okrasite svojo sobo. In verjamem, da deluje. To je moj univerzalni nasvet, ki velja za absolutno vse rastline. In zdaj želim deliti nasvete, ki se nanašajo izključno na oskrbo gospodinjskih vrtnic.
1. Roses ne prenašajo prepih! Poišči dober sedež v hiši za njeno lepoto.
2. Cut vrtnice dvakrat letno: marca in v času cvetenja.
3. V jeseni in pozimi zalivanje cvet manj. V poletnih mesecih, mora zemlja vedno mokra, je možno tudi, da spray cvet vodo pri sobni temperaturi razpršilec.
4. nahraniti svoje rozete, zdaj v trgovinah veliko dobrega gnojila. S pršenjem ali korenin hranjenja.
5. Na pot mora biti vedno drenažno plast (ne manj kot 1 cm). Ko presajanje rastline ne izbirajo preveč velik lonec te vrtnice bo cvetijo manj.
Upam, da moj nasvet bo koristno! Srečno vsem in veliko lepih cvetov okoli!

Video: GARDEN cvetenja rdeče vrtnice. Moja najljubša vrt / Rdeče vrtnice


Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com