ProSadGuru.com

Divji poganjki pri cepljenih drevesnih potonik ne izgubijo pazljivost!

Ne samo vrtnice, je stanje, kjer se divje vrtnice korenike lahko zadušilo kulturne presaditev vrtnice. To se zgodi, na primer, in drevesnih potonik. 
V zadnjih letih je bilo veliko sadilnega materiala teh lepih grmov, predvsem iz Kitajske. V večini primerov je cepljen na sortah podlag za zelnate potonike drevesa. Priporočila proizvajalca svetuje sajenje zakopati mesto inokulacije do globine 15 cm. To je zagotoviti, da se v razvoju donatorskih korenine v zelnate potonike, ki so drevo potonike postopoma preselili na svoje.
Ampak to se zgodi, da je vzrok za darovalca ni dovolj oskrbe, ki lahko dajo cepljenih drevo potonike. In potem se je pognalo svoje popke, ohrovt, ki so pogosto tako močna, da se lahko pokvari cepljena rastlina, vzeti svojo moč v celoti.
V takih primerih morate nežno ogroziti rastlin, našli mesto cepljenja in kraj, kjer je dal pridelek korenin zalogi. Previdno in čim bolj odstraniti rast korenin je lahko tudi del korenine, če je dovolj velika. Ta del res poskušali rastejo ločeno - korenike kitajski potonike so včasih tudi zelo zanimivo.
To se je zgodilo z mojim potonika Kinkaku. Lani je zaživela prvič lep cvet

Oris potonika Kinkaku

Med poletno narosla imel en spodoben veja in to pomlad v grmu dva kolega. Toda nenadoma eden izmed njih ... vzcvetelo in me izjemno razočaran. Neznačilna preprostih cvetni listi zapored, strn. Mogoče, če so vsi grm bila pokrita, bi bilo videti lepo. Ampak čakam na Kinkaku! Izvedbo postopka za ločitev te "siamska dvojčka" Nisem imel časa, sem moral oditi. Toda v naslednjih dneh bo imel nujno.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com