ProSadGuru.com

Phlox

Poletje phlox

phlox je bil v mojem otroštvu. Kot, vendar pa, in mnogih drugih barv. Ampak sem jih sedaj in bo v spominu mojega otroštva s svojim vnukom.
Ti izgledaš na vrtu. To so nežni in nezahtevne. Ti lahko tvorijo samostotelnye pristanek, in lahko drobne barvne poudarke v sestavah. Njihova armfuls lepih apartmajev za skoraj vse vrtnice. Njihove zelenicah popolnoma zapolnjuje praznino v cvetličnem vrtu.
Počasi sem jih sedi, išče nekaj novih sort, ki se več ne prikaže.


Mimogrede, phlox je enostavno potaknjenci. Moramo sprejeti sredi vejico z dvema vozlišč. Pod spodnjem delu poševno montažo čez vrh - ravne. Spodnji listi so odstranjeni, zgornji za polovico skrajša. Rezanje vstavite v zemljo ali peskom vgradna nižjo vozlišče. Če cherenkuete ne leglo, je najbolje, da pokriva žarnice odrezano od plastične steklenice. moja bela phlox na vrtu so samo zato, da iz rezanja. Torej, če imaš lep šopek Phlox v njem, ki jih imate na vašem vrtu ne - kupi kup :)), in vam bo z veseljem :)))))
phlox lahko se razmnožujejo in semena. To je zelo zanimivo, ker nikoli ne veš, katere dojenček bo podedoval kakovosti-Floksiki. Ti bi rasla so precej podobni svojim staršem. Na primer, take svetlorožnata rhoeas 

Bledo roza rhoeas

Delitev grmu.
No, da širi Phlox, ohranja svojo kakovost visoke kakovosti, morate samo razdeliti panj. 
Če želite to narediti, ga previdno kopati in razvozlati koren vratu in korenin. Bolje je, da storiti z rokami in narežemo korenine le v skrajnih primerih. Na vsaki delenki mora biti oko ali rastnimi. 5-letni Bush je mogoče razdeliti na 15 delov! 

V čim prej spomladi Phlox deleža - imajo radi hladnem zagonu. In če je dobro poskrbljeno, lahko grmi tudi cvetijo pozno poleti.

Zelo dober delež phlox konec avgusta. Kako potonike. V tem času so korenine dozorela, rasti in novih brsti iz delenki časa za jesenske korenine in izvirske hiter začetek brez stresa. 

Video: Kako rastejo trajnice seme Phlox. spletna stran "vrt svet"

Phlox nekapriznaya rastyushka, tako da, načeloma, tudi v poletnih mesecih, ki jih lahko preprosto delite. je bil malo zamudo pri rasti, vendar pa zagotovo ne boste izgubili. Pred treba kopanje dobro zaliti in poskusite dobiti pri koreninah preostalih zemljišč.

Phlox včasih zbolijo. Ampak to se zgodi predvsem z rastlinami ne dobijo dovolj skrb in pozornost. 
Floksfy lahko vpliva rja. Z njim borjatsja žvepla koloid (120 g na 10 litrov vode). Ob prvih znakih rje je mogoče uporabiti izvleček superfosfat 0,3%. Možno je uporabiti za preprečevanje in zgodaj spomladi, dodajanjem 0,3% raztopine kalijevega nitrata. Najbolj trpijo zaradi temnega Phlox.

Glivičnih bolezni Phlox še vedno vplivajo na pepelasto plesen, Septoria, površno nekrozo.
pepelasto plesen proyavleetsya belkasto cvetijo na listih. 
Septoria Leaf Spot - svetlobe, obdan z mejnih točk, ki se pogosto združujejo. Listi ovenijo in odpadejo. Septoria boj morajo biti zdravila, ki vsebujejo baker.

Gangrene gangrene. Listi in stebla porjavijo in izsušijo Phlox. Spodnji listi curl in izsušijo. Boj lahko Zdravila, ki vsebujejo baker. 
Včasih se zgodi, da spodnji listi izsušijo na Phlox, rumena in nato odpadejo. To ni Gangrena gangrena in znaki pomanjkanja vlage. 

Če nenadoma Phlox nenadoma porumenijo in izsušijo - znak Verticillium uvelost. Redki, in lahko boj fundazol.
In ti črtasto lepeski vzbujajo dvom o tem, ali Phlox zdrav. To prav lahkopestrolepestnost in bolne rastline kopati in uničiti. Škoda! črtasto, preveč lepo :)
Pestrolepestnost phlox?

Zelo redko ima virusne okužbe, kot so ozelenitev cvetja Phlox. V normalonom nenadoma pojavi cel grm phlox šibke poganjke z majhnimi listi in majhno socvetje z zelenimi brsti. ki cvetijo v zeleno. Takšne naprave je treba tudi, da popolnoma uniči.




Kot dobička Phlox stem ogorčice wireworms in listov. 

Prizadeta steblo ogorčica Staley zvije in grda. 
Tortrix prebode spodnji list in krvavitve. Listi curl in umre.
Wireworms naselili v korenine prodrejo v seredeniu korenine. 
In moja ljubezen phlox še podgryzt dno ali grub.

Večina Phlox v mojem vrtu brez imena. 

Phlox obroč

Video: Zakaj posadite phlox. spletna stran "vrt svet"

Neznan phlox

phlox so bele z modro slame


Phlox beli barvi

In ta rdeča, žal obrniti modro, ottsvetaya rdeča Phlox

Crimson 

Phlox maline


Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com