ProSadGuru.com

Lilije žalostna zgodba

Zakaj žalostno? Ker je, na žalost, večina lilije, ki jih boste videli, da so ostali le na fotografijah ... Leto pred padcem sem izkopal žarnice, pomislite na velik nered v cvetličnem vrtu. In so bili na verandi: lilije, tulipani, narcise, žafrani in druge žarnice ... In ko se je konec tedna sem se vrnil iz moje vrtnice le ostanki lestvic: presrečna miška je odločil, da so bili povabljeni na razkošno pojedino. No, ni okleval in se je začela - je začel z gurmansko ...

Lily rumena bulbonosnaya


Rastejo predvsem azijske lilije. So manj zahtevnih pogojih in je veliko bolje prezimovanje v naših razmerah. Oriental lepote izbirčen in izbirčni, od vseh ki sem jih pustili samo eno - Starfighter.

Starfighter

In tukaj je neverjetno zbirko Azije. Med mojih najljubših - Landini. Mi ni vseeno, črno, temno vijolična, temno češnjeve barve, in te lilije res všeč.

Landini

Nežen in očarljiv - pink Vivaldija in Renoir.

Vivaldi

Renoir

Na splošno velja, nekatere sorte vrtnic, so zelo podobni med seboj. Na primer, bela Apollo Navona in se razlikujejo le v barvi prašnikov. Verjetno ni strokovnjak bo mogel navesti in drugih funkcij, vendar je uganka iz kategorije "Najdi pet razlik" :)

Navona

Video: ZELO žalostna zgodba! Do solz! VIEW ALL!


Apollo




Lily zmaga v Cannesu občutljivo barve, vendar je njen ton, je zelo težko dojeti: to spreminja glede na svetlobne in rastlin, ki so v bližini.

Cannes

Bright Asiatik Orange delno spominja pogoste v naših vrtovih bulbonosnuyu lilija, vendar je njegova barva je bolj občutljiva, čeprav je, kot je v Cannesu vas, glede na svetlobne izgleda in dojemajo zelo različno.

Video: Zelo žalostna zgodba, do solz 😿

Azijski Orange

Imel sem eno frotirja lilija - fatamorgana. Vendar pa je iz neznanega razloga, posebno frotirja nikoli pokazala - morda ne gojijo, morda, pogoji ni všeč ... Ampak poleg modrega ostrožnikov pogledal razkošno.

fatamorgana

Preživel tiger Orange Tiger. Vendar pa se "ta pesem se ni zadušila, ne ubiti," pravijo: v zalistju tvorijo njen zračni žarnico, ki je, ko je zrel, in takoj padejo dol na vsako priložnost, da kalijo. Zato je težko izgubiti))

Tiger Orange Tiger

Mislim, da moja nova kolekcija, bom začel zbirati to pomlad, ne bo slabše kot to. In tudi zdaj ga imam, miši ne bi dal!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
© 2022 ProSadGuru.com